Чому поливання городніх рослин теплою водою може значно знизити їхню врожайність

Автор
Ганна НосоваГанна Носова
Дата публікації
Перегляди
19к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чому поливання городніх рослин теплою водою може значно знизити їхню врожайність

Як правильно поливати рослину

Багатьма дачниками вважається, що для поливання потрібно використовувати лише теплу воду. Розповідаємо, чи дійсно це так, що буде, якщо поливати культури холодною водою.

Без своєчасного та правильного поливу рослин не можна отримати гарний урожай. Особливо важливо поливати рослини у спекотну погоду.

Деякі фахівці стверджують, що поливання прохолодною водою збільшує врожайність. 

Основна причина, щоб проливати культури прохолодною водою в тому, що для розчинення великої кількості вуглекислого газу потрібні низькі температури, близько 15 градусів. Рослині, як відомо, вуглекислий газ потрібний для фотосинтезу, власне для утворення кисню. У теплій воді речовина буде розчинятися слабше.

Крім того, коріння багатьох  культур краще почуваються саме у разі поливання прохолодною водою. Бульби картоплі, наприклад, краще формуються за температури ґрунту не вищої 20 градусів. Кореневій системі більшості популярних городніх культур потрібна температура землі 15 градусів. І якщо тепла вода підвищить температуру ґрунту, це безумовно відобразиться на розвитку рослини.

Але дуже  важливо пам'ятати, що крижаною водою, так само як і перегрітою (близько 30-40 градусів) поливати рослини не можна.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація