Чому в деяких випадках після візиту до ЦНАПу потрібно все одно йти до ТЦК: пояснення

Чому в деяких випадках після візиту до ЦНАПу потрібно все одно йти до ТЦК: пояснення

Чому в деяких випадках після візиту до ЦНАПу потрібно все одно йти до ТЦК: пояснення

ЦНАП / Фото: УНІАН

ЦНАПи не мають повноважень та можливостей змінювати дані системи.

Під час оновлення даних у ЦНАПі військовозобов'язаний може отримати відмову і тоді йому потрібно йти до ТЦК та СП. Це відбувається, якщо до персональних даних потрібно внести певні зміни.  

Про це повідомила директорка Департаменту надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай в інтерв'ю РБК-Україна.

"Хочу звернути увагу, що в оновленні даних в деяких випадках можуть бути відмови. ЦНАПи не мають повноважень та можливостей змінювати дані системи. У випадках відмови людині треба йти до ТЦК і СП. Тому що це єдиний орган, який ухвалює рішення з цієї теми", — пояснила вона.

Як загалом відбувається оновлення даних в ЦНАПах

За її словами, приймання на оновлення даних адміністратором ЦНАПу триває 7-10 хвилин. Далі ще доведеться почекати певний час, поки дані оновляться. Після цього людина отримує витяг про оновлення даних.

"В залежності від технічної спроможності системи, чекати доведеться від 10 хвилин до кількох годин. Якщо витяг не сформувався одразу, ми видаємо людині опис прийнятих документів. Це є підтвердженням того, що людина прийшла до ЦНАПу, зробила заявку на оновлення даних і чекає на результат. Навіть якщо самого витягу ще немає. А коли все готово, в смс-повідомленні приходить сповіщення, і роздрукований адміністратором з проставленою печаткою та підписом витяг можна забирати", — сказала Шамрай.

Нагадаємо, у ЦНАПі повідомили, чи оформлюють відстрочку від мобілізації.

Читайте провідні новини дня:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація