Чому я народився тут?

Результати опитування, проведеного на замовлення "Профиля", 61% українців вибрали як країну, в якій вони хотіли б народитися, Україну.

Свідоцтво про народження, зразка СРСР (Фото: attestata.net)
Сімферополь виявився єдиним місцем, де ніхто не вибрав СРСР як бажану для народження країну (Фото: attestata.net)
61% українців вибрали як країну, в якій вони хотіли б народитися, Україну.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження журналу «Профиль», опубліковані сьогодні в першому номері оновленого журналу.

Згідно з опитуванням, 10,4% українців хотіли б народитися в Росії, 3,6% – в СРСР, 2,9% - у Франції, 2,7% і 2,4% - в Німеччині і Швейцарії відповідно. Лише 2,3% наших співгромадян хотіли б народитися в Британії, а лише 2,2% – у США.

Доволі показові індекси популярності тих чи інших країн з огляду на регіональні переваги. У всіх регіонах, окрім Криму, безперечним лідером цього рейтингу є Україна, і лише в Сімферополі результати докорінно відрізняються від загальнонаціональних: там Росія (47,9%) випереджує Україну (39,6%). Більше того: у цьому місті Україні віддали рекордно низьку кількість голосів. До того ж, Сімферополь виявився єдиним місцем, де ніхто (!) не вибрав СРСР як бажану для народження країну.

Характерними є й результати, одержані у Львові: там Росія не ввійшла навіть до десятки найпопулярніших країн, набравши лише 2% голосів. Її суттєво випередили європейські держави.

Опитування проведено на замовлення «Профиля» консорціумом «Менеджмент консалтинг груп» у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Львові, Сімферополі. Загалом опитано 1200 респондентів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: