Чорні мішки та протигази: медик показав, як рятують хворих з коронавірусом у Харкові

Наразі пацієнтів з COVID-19 приймає обласна клінічна лікарня.

Професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії у Харківській медичній академії післядипломної освіти Вододимир Корсунов показав, як у місцевій лікарні рятують пацієнтів з коронавірусом.

За його словами, хворих, на жаль, стає дедалі більше.

"Всі вони (пацієнти з коронавірусом, - ред.) й досі потрапляють лише до Харківської обласної клінічної лікарні, яка кілька місяців поспіль наодинці намагається рятувати життя хворих на COVID-19", - написав Корсунов.  

Володимир Корсунов також опублікував фото з відділення інтенсивної терапії ХОКЛ, де, як він каже, майже щодня консультує хворих.

"Я хочу всіх попередити, якщо ріст захворюваності на COVID буде тривати, а інші лікарні не відкриють, годі сподіватися на те, що всіх встигнуть врятувати, навіть, якщо ляжуть з вами поруч. Бережіть себе, люди", - закликав медик і додав, що люди навіть не уявляють, на яку небезпеку наражаються, коли нехтують правилами карантину.

Нагадаємо, В Україні 16 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 32476. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 600 випадків. 912 хворих померли. 

За даними Харківського обласного лаболаторного центру, коронавірусну інфекцію в регіоні від початку пандемії підтвердили у 1595 осіб. 752 інфікованих видужали, 62 - померли. Найбільше хворих COVID-19 в Харкові та Харківському районі. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація