"Чорний трансплантолог" перебуває на межі смерті

Ізраїльському хірургу Міхаелю Зісу, якого звинувачують у незаконній трансплантації людських органів, терміново потрібна операція.

Стан здоров'я ізраїльського хірурга Міхаеля Зіса, відомого як "чорного трансплантолога", критичний, і він перебуває на межі смерті.

З жовтня 2007 року Зіс перебуває під вартою. Його підозрюють у незаконних пересадках людських органів, зокрема, нирок. Весь цей час лікар був ув'язнений, але суд досі не висунув йому обвинувачення.

Тим часом у Зіса почалося загострення хвороби серця. Місяць тому його госпіталізували у вкрай тяжкому стані. За висновками лікарів, хворому потрібний кардіостимулятор і тимчасова операція на серці. Водночас, у СІЗО № 5, де утримується Зіс, умов для оперування немає – про це свідчить документ, переданий адвокату підсудного.

"Тримають мене у в'язниці, піддаючи моє життя небезпеці, і виходить, я не знаю чому, всім було б вигідно, щоб я помер", - зазначив сам Зіс під час чергового засідання у своїй справі райсуду Донецька.

Утім, діагноз утримуваного не розчулив ні державних обвинувачувачів, ані суддів. Наступне засідання у справі призначено на наступний тиждень.

Читайте також:

Шість українців щодня помирають через лікарську недбалість

Суд скасував виправдувальний вирок "чорному трансплантологу"

Українці витрачають на лікування за кордоном 100 млн доларів щороку

Чоловік чекає на операцію на серці вже 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: