Чорнобиль відкриють для туристів вже з січня

За словами голови МВС Віктора Балоги, вже у січні 2011 року планується зробити відвідування туристами Чорнобильської зони систематичними і системними.

 Міністерство надзвичайних ситуацій планує з січня 2011 року організовувати систематичне відвідування туристами Чорнобильської зони. Про це заявив голова відомства Віктор Балога під час відвідання Чорнобильської зони разом з адміністратором програми розвитку ООН Хелен Кларк.

"Ми серйозно провели в МНС цю роботу, і 21 грудня відповідні служби міністерства за дорученням міністра проведуть прес-конференцію, де відзвітують про цю роботу, яку ми провели для того, щоб у січні місяці ці відвідування зробити систематичними і системними", - наголосив Балога.

Він також підкреслив, що "необхідно відкрити двері до Чорнобильської зони, щоб люди бачили ситуацію".

Представник ООН, у свою чергу, зазначила, що відвідини Чорнобиля корисні завдяки можливості пригадати історію. Вона підкреслила, що люди повинні знати про важливість ядерної безпеки, про життя сміливих людей, які займалися ліквідацією наслідків Чорнобильської аварії, про жителів Чорнобильської зони, що назавжди залишили цю територію.

"Навіть якщо це дуже сумні історії, така зацікавленість може сформувати певний економічний потенціал", - сказала Кларк.

Як повідомлялося раніше, Держслужба туризму і курортів вважає Чорнобиль дуже перспективним місцем і планує за чималі гроші возити туди людей під час Євро-2012.

Нагадаємо, також, про те, що у Кабміні готують програму, згідно з якою уряд зможе вести сільське господарство в Зоні відчудження та вирощувати різні рослинні культури.

Читайте також:

Україна зароблятиме на Чорнобилі

Уряд засіє землі в Чорнобильскій зоні

Чорнобиль увійшов у топ-10 найбільш моторошних місць для туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: