Україна зароблятиме на Чорнобилі

Держслужба туризму і курортів вважає Чорнобиль дуже перспективним місцем і планує за чималі гроші возити туди людей, коли буде Євро-2012.

Експерти називають Чорнобиль перспективним туристичним об'єктом. Про це повідомив заступник голови Державної служби туризму та курортів України Дмитро Заруба.

"Моє бачення, і я підтримую в цьому міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балогу, що одним із цікавих туристичних маршрутів, який може бути затребуваним тими, хто приїхав, у тому числі й на Євро-2012, є Чорнобиль. Хоча це трагічна історія України, але це той об'єкт, який є унікальним у світі, це, по суті, музей історії радянської епохи і тієї трагедії, яка сталася", - сказав Заруба.

На його думку, "якщо правильно поставити логістику і правильно просувати цей об'єкт, то це дасть можливість багатьом побачити, як працювала радянська система і як сталася та трагедія, котра забрала багато життів і завдала великої шкоди екології".

Він також додав, що на думку журналу Forbs, Чорнобиль є одним з найбільш цікавих місць у світі. Зарубі важко назвати, скільки туристів за рік може залучити даний об'єкт.

При цьому він висловив думку, що "велика кількість туристів зможе поїхати, єдине, потрібно чітко відрегулювати систему проїзду і туристичного супроводу, все ж таки це режимна зона".

"Але я думаю, що до мільйона людей на рік можна прийняти в такій зоні за правильної логістики", - уточнив він.

Як відомо, у Кабміні готують програму, згідно з якою уряд зможе вести сільське господарство в Зоні відчудження та вирощувати різні рослинні культури. А поки Зона відчуження займає десяте місце у світі серед місць, омріяних любителями гострих відчуттів.

Читайте також:

Чорнобиль увійшов у топ-10 найбільш моторошних місць для туристів

Рослини Чорнобиля створили собі "антирадіаційний щит"

У Чорнобилі збудують аналог "Пирогова"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: