Чорнобиль визнано найекзотичнішим у світі місцем для туризму

Через 23 роки після ядерної катастрофи на ЧАЕС кілька фірм пропонують сюди тури.

Чорнобильську АЕС названо найбільш "екзотичним" місцем для туризму на Землі. Таке визначення колись небезпечна зона отримала від авторитетного американського видання Forbes, що оприлюднив список суперекстравагантних туристичних місць, де можна і відпочити, і побачити те, чого більше немає ніде у світі.

"Через 23 роки після ядерної катастрофи на ЧАЕС кілька фірм пропонують сюди тури, - пише Forbes. - Відвідувачі їдуть, щоб побачити підірваний реактор, "мертве місто" Прип’ять і рудий ліс, де сосни набули кольору апельсина через радіацію". Власне, це вся характеристика 30 кілометрів зони, куди українці возять іноземців за 70-170 доларів.

Незважаючи на таку рекламу, у наших турфірм кількості клієнтів не побільшало. Як розповів нам представник pripyat.com, який возить туристів до зони відчуження, через кризу і ситуацію зі "свинячим грипом" в Україні кількість клієнтів зменшилася. А раніше вони по кілька разів на місяць возили до ЧАЕС здебільшого росіян і поляків. Іноземців найбільше вражають тут покинуті села.

Для тих, хто віддає перевагу менш екстремальному відпочинку, Forbes пропонує поїздку на Галапагосові острови або до найхолоднішого місця на Землі - до Антарктиди. За словами глави агентства Gap Adventures Брюса Тіпа, зараз ці два напрями стають все більш затребуваними.

Серед оригінальних турнапрямів: столиця Північної Кореї (але туди пускають одиниці), дерева "Кров дракона" з єменського острова Сокотра, монастир Такстанг в останньому королівстві в Азії - Бутані, а також Тува (Росія), де досі живуть майстри горлового співу.

Читайте також:

В Україні вибухають десятки "маленьких Чорнобилів"

Ющенко закликав світ зайнятися Чорнобилем

Міліціонери викрали з Чорнобиля 25 тонн радіоактивного металу

МНС влаштовуватиме у Чорнобилі "сафарі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: