Чорнобильці та ветерани війни oтримуватимуть 100% компенсації за лікарняний

100 відсотків компенсації за лікарняний отримуватимуть батьки, які доглядають дітей віком до 14 років, чорнобильці усіх категорій, ветерани війни, жерви нацистських переслідувань і донори.

Фонд соцстрахування з тимчасової втрати працездатності розробив новий порядок компенсації лікарняних.

Зокрема, розширили перелік людей, які мають отримувати 100 відсотків доходу, перебуваючи на лікарняному. Тепер це батьки, які доглядають дітей віком до 14 років, чорнобильці усіх категорій, ветерани війни, жерви нацистських переслідувань і донори.

60% від середньої зарплатні за лікарняний отримують працівники зі стажем до 5 років, 80% - зі стажем від 5 до 8 років. І на повний заробіток можуть розраховувати ті, у кого страховий стаж - понад 8 років.

Компенсацію за лікарняний робітник отримує від роботодавця, а вже після того соцстрах компенсує ці виплати підприємству. Поки що ця схема - на реєстрації у Мін'юсті.

"Новий порядок передбачає абсолютно чітку норму виплати по тимчасовій втраті непрацездатності. Роботодавець здійснює в найближчу дату виплати зарплати, фонд повертає підприємству гроші протягом 10 робочих днів", - наголосили в Мін'юсті.

Читайте також:

У січні уряд має віддати кредиторам понад 4 мільярди

З 2011 року виплати при народженні дитини зростуть

Уряд хоче "зістарити" молодь, щоб не давати житло

ВідеоНовий порядок компенсації лікарняних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: