Чорнобильці у Донецьку потребують госпіталізації, але продовжують голодувати

Чорнобильці у Донецьку потребують госпіталізації, але продовжують голодувати

У Донецьку продовжують голодувати 43 чорнобильця / Фото: УНІАН

Наразі участь в годуванні беруть 43 людини. Лікарі періодично консультують і надають мінімальну медичну допомогу тим учасникам акції, хто до них звертається.

У Донецьку біля будівлі регіонального Управління Пенсійного фонду 43 чорнобильці продовжують голодування проти скорочення пенсійних виплат, розпочате 15 листопада.

Про це повідомив представник ініціативної групи чорнобильців у Донецьку Володимир Сумаруков.

За його словами, всього в наметовому містечку перебувають близько 200 протестуючих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Сумаруков зазначив, що за минулу добу ніхто з голодувальників госпіталізований не був, проте їхній стан такий, що лікарі говорять: "Вас тут усіх треба госпіталізувати". Частина голодувальників лежать у великому опалюваному наметі.

Біля наметового містечка постійно чергує машина швидкої допомоги, лікарі періодично консультують і надають мінімальну медичну допомогу тим учасникам акції, хто до них звертається.

Вхід до будівлі управління Пенсійного фонду у зв'язку з вихідним днем закрито, але біля входу чергують 2-3 співробітники міліції.

Нагадаємо, раніше глава фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що проти окремих чорнобильців можуть порушити кримінальні справи за відсудження надто великих пенсій.

Читайте також:

Десять голодуючих чорнобильців опинилися у лікарні

Пенсії чорнобильців збільшать до 500 доларів

У ПР порадили "тупо" виконувати рішення судів

Повʼязані теми:

Наступна публікація