Чорнобильці задоволені штурмом Ради: ми показали, що ми не бидло

Дата публікації
Перегляди
6096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорнобильці задоволені штурмом Ради: ми показали, що ми не бидло

Чорнобильці вважають свою сьогоднішню акцію успішною / Фото: nbnews.com.ua

Представники чорнобильських організацій зустрілися з Литвином - він пообіцяв не чіпати пільги, доки їх не обговорять в уряді.

Організатори сьогоднішньої акції протесту чорнобильців, які зустрілися з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, заявляють, що він пообіцяв не виносити законопроект 9127 на розгляд парламенту до обговорення з урядом.

Про це, виступаючи перед учасниками акції протесту, заявив один із членів ініціативної групи чорнобильців, яка проводила переговори з керівництвом парламенту.

"Голова Верховної Ради Литвин запевнив нас, що злополучний законопроект 9127 не буде винесений на розгляд поки ми не домовимось з урядом", - заявив один з організаторів акції.

За його словами, Литвин їх запевнив, що на завтрашньому розширеному засіданні уряду доведе до відома президента та прем'єр-міністра інформацію про ситуацію, яка склалася з пільгами ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Крім того, учасники переговорів зазначили, що також у парламенті було створено депутатську комісію, до якої увійдуть представники профільних відомств і чорнобильських організацій. Вони мають проаналізувати "все, що сьогодні відбувається не лише в чорнобильському законодавстві, а й навколо нього".

"Те, що сьогодні сталося біля Верховної Ради, - ми показали, що ми не бидло, ми люди і з нами треба рахуватися... А якщо так і далі буде продовжуватися, народ скаже владі "досить, уходьте, народ від вас втомився", - заявили організатори акцій протесту, коментуючи сьогоднішні події.

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходить мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної Ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір’я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

Читайте також:

Чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради

Чорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Міліція погрожує в'язницею тим, хто ламав паркан перед Радою

Чорнобильці штурмували Раду, зламавши паркан

ПР назвала акцію чорнобильців провокацією

Чорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Чорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація