Чорнобильці задоволені штурмом Ради: ми показали, що ми не бидло

Представники чорнобильських організацій зустрілися з Литвином - він пообіцяв не чіпати пільги, доки їх не обговорять в уряді.

Організатори сьогоднішньої акції протесту чорнобильців, які зустрілися з головою Верховної Ради Володимиром Литвином, заявляють, що він пообіцяв не виносити законопроект 9127 на розгляд парламенту до обговорення з урядом.

Про це, виступаючи перед учасниками акції протесту, заявив один із членів ініціативної групи чорнобильців, яка проводила переговори з керівництвом парламенту.

"Голова Верховної Ради Литвин запевнив нас, що злополучний законопроект 9127 не буде винесений на розгляд поки ми не домовимось з урядом", - заявив один з організаторів акції.

За його словами, Литвин їх запевнив, що на завтрашньому розширеному засіданні уряду доведе до відома президента та прем'єр-міністра інформацію про ситуацію, яка склалася з пільгами ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Крім того, учасники переговорів зазначили, що також у парламенті було створено депутатську комісію, до якої увійдуть представники профільних відомств і чорнобильських організацій. Вони мають проаналізувати "все, що сьогодні відбувається не лише в чорнобильському законодавстві, а й навколо нього".

"Те, що сьогодні сталося біля Верховної Ради, - ми показали, що ми не бидло, ми люди і з нами треба рахуватися... А якщо так і далі буде продовжуватися, народ скаже владі "досить, уходьте, народ від вас втомився", - заявили організатори акцій протесту, коментуючи сьогоднішні події.

Нагадаємо, 1 листопада під стінами Ради проходить мітинг чорнобильців. Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної Ради. Зламавши паркан, мітингувальники прорвалися до входу в будівлю парламенту, але правоохоронці заблокували вхід і відтіснили чорнобильців. Близько 500 осіб заполонили подвір’я Верховної ради. Потім чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради, але беркутівці їх відтіснили.

Читайте також:

Чорнобильці пішли в рукопашний на "Беркут" прямо під дверима Ради

Чорнобильці прорвали живий щит беркутівців і опинились біля дверей Ради

Міліція погрожує в'язницею тим, хто ламав паркан перед Радою

Чорнобильці штурмували Раду, зламавши паркан

ПР назвала акцію чорнобильців провокацією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: