Катеринчук вважає справедливим штурм Ради афганцями

Нардеп Микола Катеринчук вважає справедливим те, що афганці з чорнобильцями розтрощили двері Ради.

В ексклюзивному коментарі ТСН.ua Катекринчук розповів, які категорії громадян скільки грошей втратять в разі прийняття законопроекту про скасування пільг.

За словами Катеринчука, змістом законопроекту "Про виконання рішень судів" є повна ревізія змісту соціальних гарантій, які існують в державі.

"Прийняття законопроекту призведе до того, що ветерани недоотримають пільг на суму від 2 до 6 млрд грн. Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи недоотримають від 1,3 до 4 млрн грн. Діти війни – від 4,3 до 12,5 млрд грн. Пенсіонерів, які мають право на пільговий проїзд, позбавлять від 7,3 до 22 млрд грн", - зазначив Катеринчук

Сьогодні, за даними нардепа, українці загалом судяться за 120 млрд грн недоотриманих пільг.

"Уряду треба чесно сказати: хлопці, ми не маємо коштів це виконати. Але ми беремо ці 120 млрд грн. як свій борг, реструктуризуємо його, нехай на 10 років, і потім поступово будемо виплачувати", - вважає Катеринчук.

Нагадаємо, згідно із законопроектом, право визначати суму пільг тій чи іншій категорії пільговиків передається Кабміну, який регулюватиме це питання у ручному режимі, в залежності від наявності коштів у бюджеті. Тобто, держава вже не буде гарантувати обов'язкові виплати населенню, вони залежатимуть від щедрості уряду.

На думку Катеринчука, гарант конституційних прав громадян – Віктор Янукович мав би звернути увагу на це і "дати по голові тим, хто пропонує такі ініціативи". За словами депутата, натхненником цього документу, як і непопулярної пенсійної реформи, є віце-прем'єр, міністр соцполітики Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, протестувальники під Радою у своїй резолюції зазначили, що в разі прийняття законопроекту, вимагатимуть розпуску Ради, а їхня акція буде безстроковою. Щоправда, налякані напором протестувальників, депутати погодилися відкласти розгляд цього документу.

Читайте також:

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Міліція встановила особу, що агітувала афганців штурмувати Раду

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

ВідеоАфганці з чорнобильцями розгромили двері Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: