Чорноморський флот РФ буде виведено

МЗС України підтвердило, що Чорноморський флот Росії повинен бути виведений з української території до травня 2017 року.

МЗС України підтвердило свою позицію про те, що Чорноморський флот Росії повинен бути виведений з української території до травня 2017 року. Про це заявив перший замміністра закордонних справ Володимир Огризко.

"Чорноморський флот Російської Федерації знаходитиметься в Україні тільки в терміни, визначені угодами про його тимчасове перебування в Україні", - сказав Огризко на брифінгу у вівторок.

"У травні 2017 року Чорноморський флот повинен бути виведений з території України", - заявив замглави МЗС. Термін договору про оренду Чорноморським флотом Російської Федерації бази в Севастополі закінчується в 2017 році.

Колишній командувач Чорноморським флотом РФ в 1991-1992 роках Ігор Касатонов напередодні в інтерв'ю російським ЗМІ висловив упевненість, що договір про оренду буде продовжений або переукладений, і Севастополь залишиться головною базою Чорноморського флоту Росії і після 2017 року.

Огризко не став коментувати вислів Касатонова, назвавши його "особистою думкою", в якій колишній командувач представляє „виключно самого себе”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: