Чорноморський флот РФ скоротить 11 тисяч працівників

Колишні працівники ЧФ РФ претендують на максимальний рівень допомоги по безробіттю. Ринок праці Севастополя відчуває постійний тиск.

На Чорноморському флоті з початку реформування Збройних Сил Росії скорочено 2 тисячі працівників, ще 9 тисяч попереджені про майбутнє скорочення. Про це розповів виконуючий обов’язки директора Севастопольського міського центру зайнятості Олександр Шапіро.

"У жовтні ми одержали списки на скорочення ще 1 тисяч 800 осіб, і ринок праці Севастополя відчуває постійний тиск за рахунок процесів скорочення на ЧФ РФ", - сказав він у прямому ефірі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії.

На запитання, чи є на сьогодні в міському центрі зайнятості актуальні вакансії для вільнонайманих працівників ЧФ РФ, які підпали під скорочення, Шапіро відповів: "Усього до нас на облік з тієї кількості скорочених прийшли близько 600 людей, 430 з них одержали у центрі зайнятості соціальні послуги. Зараз на обліку 300 людей, тобто ми вже працевлаштували 130 людей".

За словами керівника служби зайнятості, проблема працевлаштування колишніх працівників ЧФ РФ полягає в тому, що вони з достатньо високим фінансовим забезпеченням і претендують на максимальний рівень допомоги по безробіттю. "Тобто, люди з певними амбіціями, з гордістю і за флот, і за країну, з досвідом. І вони не погоджуються на ту роботу, яка зараз є", - сказав він.

Як додав Шапіро, відсоток скорочених працівників ЧФ РФ, які доходять до служби зайнятості, достатньо невеликий, тому що 40-50% - це люди пенсійного віку. "Тобто, це не клієнти служби зайнятості. Частина людей з тих чи інших причин просто не стають до нас на облік", - сказав він.

А у тих, хто стає на облік, заявив директор служби зайнятості, ситуація така: "Вони повинні усвідомити своє становище, нове місце на достатньо жорсткому ринку праці, і приймати адекватно життєво важливі рішення. Вони ризикують просто засидітися, очікуючи вступу до тієї ж самої річки 2-тисячних, 3-тисячних, 4-тисячних заробітних плат. Їх (таких зарплат) у цій ситуації вже просто не буде. Це треба усвідомлювати".

Читайте також:

На бойових кораблях України через епідемію грипу не вистачає матросів

У Севастополі застрелився офіцер ЧФ РФ

ЧФ Росії загубив у Севастополі пакет секретних документів

Росія виділила 16 мільйонів гривень на розвиток Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: