Чорноморський флот РФ втратить боєздатність до 2017 року

З радянських часів кількість кораблів ЧФ РФ зменшилась у кілька разів. Ресурс флоту давно вичерпано.

До 2017 року Чорноморський флот РФ ризикує повністю втратити свою боєздатність. Таку думку висловив перший заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Казарін.

"Деякі кажуть: 17-й рік, вихід флоту. Дорогі друзі! Чорноморський флот у старому розумінні з Севастополя вже пішов", - заявив Казарін на засіданні "Центру соціально-консервативної політики" у Сімферополі.

Він нагадав, що за радянських часів Чорноморський флот налічував більше тисячі бойових одиниць, зокрема - більше 60-ти підводних човнів.

"Сьогодні Чорноморський флот Російської Федерації разом з українськими ВМС разом не нараховують 50 бойових одиниць. Один підводний човен на два флоти, який щойно потрапив в аварію біля берегів Абхазії", - підкреслив севастопольський віце-губернатор.

При цьому він послався на дані російських джерел, які зазначають, що якщо Чорноморський флот залишиться в нинішньому стані, то в 2017 році своїм ходом залишити Севастопольську бухту зможе тільки великий десантний корабель "Азов".

"Він буде єдиним, у якого буде тільки дворазове вичерпання ресурсу мотора, корпусу та іншого", - заявив Казарін.

"У всіх інших - три-чотириразове вичерпання цих ресурсів буде, вони просто не вийдуть з бухти, тому що їм вже не можна виходити у відкрите море", - додав він.

Нагадаємо, російська Держдума наполягає, що Чорноморський флот має залишатися в Криму після 2017 року.

Депутат Держдуми Сергій Марков виступаючи у Севастополі перед кримчанами заявив, що "Чорноморський флот повинен залишитися в Криму на наступні сто років", бо він є "гарантом безпеки в усьому цьому регіоні".

Читайте також:

На Чорноморському флоті РФ масово отруїлися матроси

Росія збирається залишити свій флот у Криму ще на сто років

Ющенко: ЧФ РФ дестабілізує ситуацію в Україні

Саакашвілі: Чорноморський флот РФ міг збити літак Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: