Чорноморський флот відзначає 226-ту річницю

Голова міської державної адміністрації Сергій Куніцин заявив, що в свята не прийнято згадувати про проблеми і обмежився привітаннями.

У Севастополі сьогодні відзначають 226-у річницю Чорноморського флоту.

У зв'язку із цим у місті відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку на честь 300-річчя російського флоту, у якій взяли участь члени Військової ради ЧФ РФ, представники командування ВМС України, керівництва та громадськості міста.

Присутній на церемонії покладання квітів колишній командувач ЧФ РФ адмірал Ігор Касатонов заявив, що підготовка екіпажів кораблів та інших підрозділів ЧФ РФ "у нього не викликає сумнівів, і південно-західні морські рубежі Росії у нього тривоги не викликають.

У Свято-Володимирському соборі-усипальні російських адміралів відбувся святковий молебень.

Голова міської державної адміністрації Сергій Куніцин у привітанні моряків-чорноморців зокрема, зазначив, що "історію не переписати: 13 травня 1783 року в Ахтіарську бухту ввійшли 11 кораблів Азовської флотилії під командуванням адмірала Федота Клокачова".

Це і було, як стверджує голова міста, "народженням флоту", а "незабаром на берегах бухти розпочалося будівництво міста".

Куніцин зазначив, що "сьогодні Севастополь є єдиною територією в Україні, де військові формування двох держав співіснують з інфраструктурою цивільного сектора економіки".

За його твердженням, "командування ЧФ РФ і ВМС України плідно співпрацюють з міською владою".

"У свята не прийнято згадувати про проблеми. Упевнений, немає непереборних труднощів, усі, навіть найбільш непрості питання, можна вирішити разом", - заявив Куніцин.

Читайте також:

Ющенко: рішення про продовження перебування ЧФ у Криму було "гуманним"

Єдиний військовий парад до Дня Перемоги в Україні відбувся в Севастополі

Україна наполягає на виведенні ЧФ Росії з Криму

Росія уникає переговорів про виведення свого флоту з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: