Чорноморський флот заявив про перешкоджання Україною доставки вантажів на кораблі

Представник ЧФ заявив про проблему перевезення вантажів по Севастополю і за межами міста, що зачіпає боєготовність і повсякденну діяльність флоту.

Українська міліція перешкоджає перевезенню спецвантажів російського Чорноморського флоту, дислокованого в Севастополі, повідомив в суботу офіційний представник ЧФ.

"Проблема безперешкодного перевезення вантажів по Севастополю і за межами міста існує. Це питання потребує негайного врегулювання, оскільки зачіпає боєготовність і повсякденну діяльність флоту", - заявив він.

За словами офіцера, командування ЧФ своєчасно зверталося в УМВС України в Севастополі та органи місцевого ДАІ з проханням про видачу дозволу на перевезення небезпечних та великогабаритних вантажів. Однак в управлінні послалися на президентський указ 2008 року і запропонували російському флоту погодити це питання з командуванням українських ВМС.

"Це суперечить Угоді про статус та умови перебування ЧФ РФ на території України, а також внутрішнім законодавством країни", - сказав він.

У разі відсутності узгодження, російський флот буде змушений діяти у відповідності до Угоди, в якому в положенні пункту Правил перевезення небезпечних вантажів, передбачається можливість термінових перевезень по повідомленню українських ДАІ.

"Заявлені перевезення будуть виконані з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки і охорони", - наголосив представник ЧФ.

Читайте також:

Україна спускає на воду субмарину "Запоріжжя" - весь свій підводний флот

Абхазія спростувала чутки про переведення ЧФ РФ із Севастополя

Чорноморський флот Росії зміцниться в Абхазії

Черномирдін: Росія має зробити все, щоб ЧФ не пішов з Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: