ЧФ Росії нарощує борги перед Україною та севастопольцями

Керівництво Севастополя відзначило, що "на тлі покращення українсько-російських відносин факт зростання російської заборгованості виглядає дивно".

В останні місяці зросли борги підприємств, що належать Міністерству оборони Росії чи пов'язані з Чорноморським флотом Російської Федерації контрактами.

Згідно даних прес-служби Севастопольської міської державної адміністрації, найбільше виросла заборгованість із зарплати, а також із виплат до Пенсійного фонду України.

Заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Ірина Цокур, проводячи днями засідання Спеціальної тимчасової комісії з погашення соціальних боргів, заявила, що на тлі покращення українсько-російських відносин факт зростання російської заборгованості "виглядає дивно".

За її даними, від початку року 13-й судноремонтний завод, який належить Міністерству оборони Росії, наростив борг із виплати зарплати з нуля до майже чотирьох з половиною мільйонів гривень.

Серед найбільших боржників - і завод "Лазарєвське адміралтейство", який залежить від російських платежів. Його борг у травні перевищив два мільйони гривень.

Ще один мільйон гривень заборгував "Севастопольський морський завод", який теж працював за російськими військовими контрактами.

Крім того, у всіх цих підприємств залишається велика заборгованість до Пенсійного фонду України.

Але найскладніша ситуація зберігається на оголошеному торік банкрутом Будівельному управлінні Чорноморського флоту Росії. Тут борг сягнув майже 11 мільйонів гривень, і це складає половину всієї заборгованості до Пенсійного фонду у Севастополі.

Цокур дала доручення підлеглим підготувати звернення до міської прокуратури, а також переслати цю інформацію до прем'єра Миколи Азарова.

Командування Чорноморського флоту Росії уже тривалий час "відмовляється" прояснити ситуацію з флотськими боргами, відправляючи журналістів до Москви. Цього разу теж не вдалося отримати жодного офіційного коментаря від флотської прес-служби чи представників штабу російського флоту в Севастополі.

Як повідомлялося, раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що угода про збереження Севастополя як бази Чорноморського флоту РФ економічно надзвичайно вигідна Україні. Про це він заявив, виступаючи перед студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За словами президента РФ, подовження терміну перебування в Криму Чорноморського флоту Росії передбачає "передачу Україні еквівалент практично 40 млрд доларів".

Читайте також:

Російський Флот покликали на парад в Україну

На Чорноморському флоті РФ очікується зміна командувача

У Севастополі спільно відзначать дні флоту України і Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: