Чорноморський флот Росії щорічно отримуватиме новітні фрегати

З 2013 року бойовий склад Чорноморського флоту Росії посилюватиметься щорічно одним - двома кораблями першого рангу. Завод "Янтар" вже отримав замовлення від ВМФ на будівництво перших трьох кораблів.

Чорноморський флот РФ, починаючи з 2013 року, щорічно поповнюватиметься одним - двома кораблями проекту 1135. Про це повідомив 25 вересня головнокомандувач військово-морським флотом РФ адмірал Володимир Висоцький.

"Прийнято рішення про те, що з 2013 року бойовий склад Чорноморського флоту буде посилюватися щорічно одним - двома кораблями першого рангу. У даному випадку мова йде про фрегати, які завод" Янтар "будуватиме після виконання індійського замовлення", - сказав Висоцький.

За словами головкому, калінінградський завод "Янтар" вже отримав замовлення від ВМФ на будівництво перших трьох кораблів. "У 2015 році у складі Чорноморського флоту повинне бути не менше п'яти кораблів цього проекту для того, щоб у тому числі вирішувати проблеми боротьби з піратством в районі Аденської затоки", - відзначив він.

Кораблі проекту 1135 (експортний варіант називається проект 11356) в даний час будуються для ВМС Індії. У 2010-2011 роках індійський флот отримає три такі кораблі. Сума контракту складає понад півтора мільярда доларів.

У 2004 році Делі вже отримав три кораблі цього проекту - "Тальвар", "Трішул" і "Табар".

У Росії для потреб ВМФ ведеться серійне будівництво фрегатів проекту 22350. Будівництво фрегатів проекту 1135 буде спеціально вестися для підвищення бойової потужності Чорноморського флоту.

Нагадаємо, Міноборони Росії розробило план реформи Чорноморського флоту і Каспійської флотилії. Вони будуть перетворені на Оперативне командування морськими силами (ОКМС) у складі Південного військового округу.

"До 2012 року на основі Чорноморського флоту і Каспійської флотилії буде створено Оперативне командування морськими силами з його інтеграцією до складу Південного військового округу", - повідомило джерело в Головному штабі ВМФ.

Читайте також:

Росія проведе масштабну реформу Чорноморського флоту

Ad majorem Dei gloriam!

Севастополь розчарувався в угоді про ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: