Чорноморському флоту втричі підвищили плату за комунальні послуги

З 1 жовтня вартість комунальних тарифів для ЧФ РФ збільшиться втричі. Інакше влада Севастополя погрожує, що місто залишиться взимку без тепла.

Влада Севастополя з першого жовтня 2009 року в три рази збільшила вартість комунальних послуг для міських підприємств і Чорноморського флоту РФ.

За даними джерела в штабі ЧФ, рішення було мотивоване важким фінансовим станом міста.

"З 1 жовтня 2009 року Росія втричі більше платитиме за життєзабезпечення Чорноморського флоту в Севастополі", - сказало джерело, додавши, що рішення підвищити комунальні тарифи прийняв голова адміністрації міста Сергій Куніцин.

"Своє рішення він мотивував важким економічним станом міста і фінансовим крахом комунального господарства", - відзначило джерело в штабі флоту.

Куніцин вважає, що місто не в змозі забезпечити подачу тепла і води без додаткового фінансування.

"Загроза місту залишитися взимку без тепла - це загроза національної безпеки країни", - повідомили в адміністрації.

Джерело також нагадало, що спроби підняти тарифи на комунальні послуги в Севастополі робилася міськими чиновниками неодноразово, "але рішуче протистояння міської поради й обурення городян не дозволяли це зробити".

"Цього разу рішення підняти тарифи Куніцин прийняв у приказному порядку як керівник цивільної оборони міста", - сказав співбесідник в штабі ЧФ РФ.

За його словами, командувач флотом віце-адмірал Олександр Клєцков вже поставив завдання підлеглим фінансистам перерахувати нову вартість комунальних послуг для флоту.

Нагадаємо, 16 вересня у Криму на засіданні кримського парламенту введено мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

18 вересня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) при Севастопольській міськдержадміністрації на своєму позачерговому засіданні рекомендувала начальнику цивільної оборони міста – голові МДА Сергію Куніцину видати наказ про введення режиму надзвичайної ситуації зі встановленням нових економічно обґрунтованих тарифів для забезпечення нормального функціонування комунальних підприємств регіону, що забезпечують життєдіяльність міста.

Читайте також:

У Севастополі можуть ввести надзвичайний стан через нові тарифи

У Криму введено мораторій на підвищення комунальних тарифів

Ющенко: Чорноморський флот РФ - це "безлад і беззаконня"

Росія порівняла Чорноморський флот з "яйцями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: