Чорновіл ініціюватиме заборону в'їзду українських чиновників в Європу

Тарас Чорновіл закликає країни Європи застосовувати санкції стосовно українських чиновників, що не поважають демократичних принципів і цінностей.

Депутат від Партії регіонів Тарас Чорновіл пропонує демократичним країнам заходу застосовувати санкції до осіб, що причетні до справи про частоти та ліцензії ТВі та 5 каналу."Я буду особисто звертатися і просити, щоб після справи Ланге, після справи каналів ввели заборону на поїздки в країни Шенгену для Хорошковського персонально", - сказав він в ефірі одного з українських телеканалів.

"Хай буде повна заборона на в'їзд в Шенгенську зону для ряду суддів, які засвітилися в цьому процесі, для діючих сьогодні членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення, для чиновників, які по Ланге приймали рішення", - уточнив регіонал.

Чорновіл вважає, що Європа повинна зробити "індивідуальні санкції для окремих чиновників": "Чиновник має відчути, що йому буде боляче".

"Хорошковський бізнесмен... пошукайте його рахунки в західних банках. Заморозьте ці рахунки. Він зробив злочин проти німецької демократії, зробіть щодо нього адекватні дії", - уточнив він.

Політик вважає, що Янукович фактично передав владу вузькому колу людей зі свого оточення, які забезпечують йому спокій.

"Погано, що цими людьми виявились ні Азаров з Клюєвим, ні Чечетов, ні Єфремов, а такими людьми виявилась та групка, яка вже давно є тим вузьким сегментом свити, яка грає короля - це і Льовочкін, це і Фірташ, це і наш "заклятий друг" Хорошковський", - зазначає Чорновіл.

Читайте також:

Чорновіл не захотів слухати розповіді Табачника про "примирення і покаяння"

Розслідування справи про смерть Чорновола фактично припинено

Чорновіл назвав ймовірних замовників вбивства свого батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: