Чорновіл: мені соромно, що я підтримав Януковича у 2004 році

Колишній "регіонал" шкодує, що не зміг передбачити, "яка еволюція станеться з Януковичем".

Один з колишніх лідерів Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що сильно розчарувався в керівникові ПР Вікторі Януковичі і шкодує про його підтримку під час президентських виборів 2004-го року.

"Зараз, після всіх останніх подій, починаючи з вересня, я вперше можу сказати - я шкодую і мені соромно, що я підтримав Януковича тоді, в 2004 році", - заявив він. – "Тоді я вважав, що це правильно. Я і досі вважаю, що Янукович зразка 2004 року значно кращий за Ющенка. Я вважаю, що якби його тоді вибрали, це було б добре для України. Але якщо я міг прорахувати, як еволюціонуватиме Ющенко, і мої чорні "накаркування" збулися, то я не зміг спрогнозувати, яка еволюція станеться з Януковичем. Мені сумно: я бачив позитив, а виявилось, що це негатив".

"Думаю, Януковича переконали і змусили втягнутися у все це бізнес-групи, і те, що Янукович, на превеликий жаль, поводиться сьогодні як абсолютно залежна людина, для мене - чинник сорому", - додав він.

Нагадаємо, Тарас Чорновіл написав заяву про вихід з Партії регіонів ще на початку жовтня 2008 року. Рішення про виключення його з партії було прийняте в грудні.

Читайте також:

Януковичу соромно за "ненормальних", які з нього сміються

Якщо б вибори були сьогодні, президентом став би Янукович

Янукович чекає, доки народ "винесе" владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: