Чорновіл: між Януковичем та Ахметовим спалені мости

Лідер ПР знаходиться у повній інформаційній ізоляції, а також позбавлений фінансових можливостей брати участь у наступних президентських виборах.

Лідер партії регіонів Віктор Янукович не має достатньої підтримки у партії, у тому числі й фінансової, що ставить під загрозу його участь у президентській кампанії.

Таку думку в ефірі ТВі висловив член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл, який наприкінці минулого року вийшов із лав самої партії.

"У Партії регіонів розколу ніколи не буде. Доки є офіційна позиція Януковича, інші можуть зробити лише такі кроки, як не дати гроші, не дати людей, не дати підтримки, і внаслідок цього Янукович або не буде кандидатом в президенти, або це буде кандидат, який не отримає реальної партійної підтримки", - прогнозує Чорновіл.

"Його (Януковича) гра в дуже вузькому бізнес-середовищі прирекла його на внутрішній конфлікт. Представники системного бізнесу, промисловці, які є в партії, його сьогодні не підтримують", - додав депутат.

"Я тільки бачу, що відбувається – Янукович у тому напрямку (у напрямку Ахметова – ТСН.ua) спалив мости", - запевнив Чорновіл. Водночас, депутат уточнив, що він особисто останнім часом спілкувався з Ахметовим не на політичні, а виключно на футбольні теми.

Торкаючись питання щодо причин суттєвого впливу групи Фірташа - Льовочкіна на лідера Партії регіонів, Чорновіл пригадав чутки про те що, нібито батько Сергія Льовочкіна "міг мати на Віктора Януковича якийсь колосальний компромат".

Однак, Чорновіл зізнався, що він у це не вірить: "Я думаю, що просто в певний момент були дані якісь зобов'язання, дані певні фінансові ресурси, за які треба нести відповідальність і які повернути виявилося неможливо".

Чорновіл звернув увагу, що для лідера Партії регіонів характерною є така ж риса як для президента Віктора Ющенка – самоізоляція.

"Я колись пробував з Ющенком поспілкуватися, ще перебуваючи у фракції "Наша Україна". Це було в Польщі, коли у мене ледве не залишилися обидва рукави його піджака, так він тікав від мене, щоб не почути неприємної для нього думки. Янукович теж тікає від інформації", - провів паралелі Чорновіл.

"Подивіться коло спілкування Януковича: всі люди потрапляють до нього тільки з дозволу безпосередньо Льовочкіна, вся інформація, яка йде назовні від нього, проходить цензуру Анни Герман. Тобто він не дістає інформації ззовні, а якщо він говорить щось, що невигідно групі Льовочкіна-Фірташа-Бойка-Герман, це фільтрується і повністю перекривається", - стверджує депутат.

Він не виключає, що на найближчих президентських виборах Партія регіонів не матиме власного кандидата, який би користувався реальною підтримкою всередині партії. "А це означатиме, що партія почне сипатися", - вважає Чорновіл.

Депутат наголосив, що навіть у самій Партії регіонів дуже багато людей, які не вірять, що Янукович готовий іти на президентські вибори. Чорновіл додав, що на сьогодні оточення лідера "Регіонів" зайняте пошуком фінансового ресурсу.

За його оцінками, на кампанію кожного з основних кандидатів у президенти знадобиться, з урахуванням розкрадання та нецільового використання коштів, близько 1 млрд дол.

"Сьогодні таких коштів у Януковича немає", - запевняє Чорновіл.

Читайте також:

Колесніков виступає за коаліцію ПРіБЮТ

Герман: БЮТ - основний союзник Партії регіонів

Червоненко: на виборах я проголосую за Януковича

Чорновіл: Янукович може відмовитися від президентських виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: