Чорновіл назвав умови дозволу на ексгумацію тіла свого батька

Депутат підкреслив, що процедура ексгумації тіла екс-лідера НРУ повинна проходити в таємниці від громадськості.

Депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл (позафракційний) має намір дати Генеральній прокуратурі згода на ексгумацію тіла свого батька, колишнього лідера партії "Народний Рух України" В'ячеслава Чорновола, котрий загинув у дорожньо-транспортній пригоді в 1999 році, у разі збереження в таємниці часу її проведення.

"Я готовий дати згоду, але повинна бути дотримана процедура", - сказав він.

При цьому депутат підкреслив, що процедура ексгумації тіла екс-лідера НРУ повинна проходити в таємниці від громадськості.

"Основним пунктом із приводу ексгумації є те, що ця процедура повинна пройти згідно із цілою низкою норм, зокрема, таємності її проведення. Потім нехай буде відомо все, але дата проведення ексгумації, момент її проведення, сам факт підготовки до неї - це речі, які в нашому істеричному політикумі заявляти не можна", - уважає він.

Таким чином, на думку Чорновола, удасться на момент проведення ексгумації уникнути яких-небудь інцидентів, провокацій і появи неадекватних осіб на Байковому цвинтарі, де похований його батько.

Він підкреслив, що відкликав свою попередню згоду на ексгумацію тіла батька тільки через те, що, незважаючи на домовленість, у порушення процедурних норм відбулося розголошення факту підготовки до ексгумації.

При цьому Чорновіл зазначив, що звернення з боку Генпрокуратури щодо цього питання до нього поки що не надходило.

"Поки що від слідства ніхто не звертався, і в мене тиха підозра, що там відсторонили керівника слідчої групи, котрий надмірно активно влазив у суть питань, і зараз цю справу можуть знову гальмувати", - сказав депутат.

Він також зазначив, що позитивні результати слідство у цій справі може принести тільки у випадку допиту колишнього на момент загибелі екс-лідера НРУ керівництва Міністерства внутрішніх справ, зокрема, затриманого в липні 2009 року колишнього начальника кримінальної розвідки МВС Олексія Пукача.

Як повідомляло агентство, на початку вересня 2009 року Чорновіл повідомив, що має намір дати згоду на ексгумацію тіла свого батька після виборів президента.

Читайте також:

Чорновіл порівняв Януковича з "вовком-одинаком"

Чорновіл: ПР припинила переговори по створенню коаліції

Чорновіл передрік друге прем'єрство Єханурова

Чорновіл пророкує Януковичу серйозні проблеми з партією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: