Чорновіл: Партію регіонів може очолити Азаров

Нардеп вважає, що ПР має очолити людина, яка не має впливу і не представлятиме конкуренції для Януковича.

Найближчим часом Партію регіонів може очолити народний депутат Микола Азаров, заявив екс-регіонал Тарас Чорновіл.

За його словами, президент Віктор Янукович, згідно Конституції, не зможе очолювати партію.

При цьому Чорновіл нагадав про те, як Партія регіонів свого часу готувала звернення до Конституційного Суду України, коли президент Віктор Ющенко планував стати почесним головою "Нашої України".

Разом з тим, кажучи про лідерство в Партії регіонів, Чорновіл відзначив: "Хто вам сказав, що Янукович керує Партією регіонів? Коли він востаннє був на засіданні президії партії? Як мені говорять люди, які там бувають, достатньо давно".

За словами Чорновола, ключові рішення "ухвалюються невідомо ким". "Президія політради роздає папірець, в якому вказано, що є позиція. Хто формував цю позицію - ніхто не знає. Я думаю, що це група товаришів, досить аморфна, вона весь час міняється - те з'являється Балога в цій групі товаришів, є, очевидно, Ахметов, іноді з'являється Колесніков, очевидно, є Фірташ, можливо, є Клюєв. Ця група товаришів і далі формуватиме якусь позицію", - сказав він.

Чорновіл вважає, що було б логічно на посаду керівника партії призначити людину, у якої немає сфери впливу в партії і який не стане конкурентом для самого Януковича.

"Очевидно, що це не може бути хто-небудь з ахметовського середовища. Бажано, щоб це не був хто-небудь з середовища Фірташа... Я думаю, що Азаров. Краще всього було б для партії, щоб призначили Богатирьову, але вони стільки сил кинули на те, щоб її знищити, що повернутися їй на такий рівень, я думаю, не дозволять... Я думаю, що поставлять, напевно, Азарова. Підтримки у нього немає, погрози він представляти не буде", - підсумував народний депутат.

Раніше Чорновіл назвав Януковича "вовком-одинаком".

"До Януковича ніхто не близький. Янукович вовк-одинак. В нього є певна група людей, які від нього персонально нічого не хочуть, які йому нічого не нав'язують, і цих людей він буде поважати", - сказав депутат.

Читайте також:

Чорновіл порівняв Януковича з "вовком-одинаком"

Герман пообіцяла заповнити секретаріат Януковича "сірими мишками"

Чорновіл: Янукович стає Ющенком-2

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: