Чорновіл: справу проти Кучми відкрили, щоб зіпсувати візит Тимошенко до Брюсселя

На думку Тараса Чорновола, влада навмисно спланувала справу проти Кучми, щоб зіпсувати Тимошенко перебування в Брюсселі.

Кримінальну справу проти Президента України Леоніда Кучми відкрито для того, щоб зіпсувати візит Юлії Тимошенко до Брюсселя. Таке припущення в ефірі одного з українських телеканалів зробив народний депутат України Тарас Чорновіл.

"Тут зараз закручений такий мікс, що, як на мене, ніхто не може дати кінцевої відповіді, який елемент тут є зовнішнього чи внутрішнього впливу і наскільки це є цілеспрямована подія", - сказав депутат.

Проте він висловив припущення, що причиною відкриття кримінальної справи проти Кучми саме зараз може бути візит до Європи лідера опозиції Юлії Тимошенко.

"Знаючи цю команду, знаючи цих людей особисто, і попрацювавши трошки з ними, я припускаю наступну можливість. От сидить група людей і думає, що робити з візитом Тимошенко до Брюселю. Не пускати, так вже ноги витирають. Тоді треба пустити, але так, щоб вона там не могла розвернутися", - думає Чорновіл.

Оскільки відкривши справу проти Кучми, всі заяви лідера БЮТ про політичні переслідування нівелюються, наголосив політик.

Читайте також:

Політ до Брюсселя обійшовся Тимошенко в 45 тисяч євро

Тимошенко полетіла, але пообіцяла повернутись

Тимошенко: Янукович відпустив мене в Брюссель, бо йому так краще

Генпрокуратура віддасть Тимошенко під суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: