Чорновіл: в оточенні президента сумніваються, що останнє слово за ним

Чорновіл: в оточенні президента сумніваються, що останнє слово за ним

Віктор Янукович / Фото: AFP

Тимошенко не сиділа б в тюрмі, якби "занадто багато не відкривала рота", заявив політик.

В оточенні президента Віктора Януковича немає відчуття, що останнє слово за ним.

Таку думку озвучив народний депутат Тарас Чорновіл в ефірі одного із українських телеканалів.

"Президент епізодично головний в прийнятті рішень", - заявив політик.

"Це значить, що він, точно так само як Ющенко, прийшовши до влади постарався на когось скласти рутину всю. Ця рутина поступово переросла на дуже серйозні важелі управління і в певні моменти президента ну відверто підставляли", - уточнив депутат.

При цьому, на думку Чорновола, "рутину несуть адміністрація президента, на чолі з Льовочкіним, СБУ, на чолі з Хорошковським, це Віктор Пшонка, Юрій Бойко. Не зовсім рутина, Дмитро Фірташ".

Депутат також зазначив, що в оточенні президента "немає відчуття, що останнє слово за ним".

"Віктор Янукович не належить до людей, які хочуть вникати в усі справи. Я дивлюсь навіть по тому, коли його відверто підставляють", - додав він.

"Існує дуже простий спосіб поставити Януковича в ситуацію, коли він буде виконувати твою волю. Головне йому нічого не нав'язувати. Головне показати красиву картину, скласти аргументаційну базу і під неї підібрати відповідний фактаж, який йому підкинути, підсунути в різний спосіб, і прямолінійно, і зі сторони", - заявив Чорновіл.

"Зіграти роль, на якихось загрозах, змовах, підставляннях проти нього... Я вам скажу, Тимошенко не мала б сидіти в тюрмі, якби вона багато занадто не відкривала рота. Йому дуже інтенсивно вносили кожну її заяву і подавали трошки інші рейтинги. Все, цього було достатньо, щоб відчути загрозу. І все, нехай валиться вся євроінтеграція, але ми її посадимо", - заявив політик.

Чорновіл уточнив, що в нього "немає навіть думки про повернення" в лави Партії регіонів, хоча "кілька разів окремі люди з цього середовища підходили і так зондували, чи немає в мене того інтересу".

Читайте також:

Чорновіл: Тимошенко випустять, коли до влади прийде Путін

Янукович запевняє, що не використовує своє становище проти Тимошенко

Кисельов: Не заважайте Януковичу, тоді кримінальних справ не буде

Янукович вирішив допомогти Кубі лікувати українських дітей

Повʼязані теми:

Наступна публікація