Чорновіл призупинив дозвіл на ексгумацію тіла батька

Депутат має на меті отримати від Генпрокуратури відповідь – хто розголосив інформацію, на якій основі, на яких правах.

Депутат Тарас Чорновіл призупиняє дозвіл на ексгумацію тіла свого батька, за життя – лідера Народного руху України В'ячеслава Чорновола.

"Я призупиняю свою згоду на ексгумацію, доки не дістану пряму однозначну відповідь від Генпрокуратури – хто розголосив інформацію, на якій основі, на яких правах?!", - заявив Тарас Чорновіл.

"Моя згода тимчасово зупинена, скажімо так. Хоча я вважаю, що зараз без ексгумації встановити причини й обставини смерті неможливо, тому що у ’99-му році слідство було 100% сфальсифіковано і у мене є підстави це стверджувати", - наголосив він.

Раніше ЗМІ розповсюдили повідомлення про те, що Генпрокуратура отримала всі необхідні дозволи для проведення ексгумації тіла В'ячеслава Чорновола.

Нагадаємо, Генпрокуратура звернулася до родичів В'ячеслава Чорновола з проханням дозволити провести ексгумацію його тіла у квітні. Вдова політика Атена Пашко виступила проти таких слідчих дій.

Це пов'язано з підозрами ГПУ стосовно того, що Чорновіл помер не внаслідок автокатастрофи, а через інші тілесні ушкодження, не досліджені експертами відразу після загибелі політика.

У січні депутати з фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор та Іван Стойко заявили, що мають дані від свідків про те, що В'ячеслав Чорновіл та його водій Євген Павлов після зіткнення з вантажівкою були живі, але їх добила кастетом невідома особа.

В'ячеслав Чорновіл трагічно загинув в автокатастрофі на трасі Бориспіль-Золотоноша 25 березня 1999 року.

Читайте також:

Тарас Чорновіл погодився з ексгумацією тіла батька

ГПУ просить дозволу родичів Чорновола на ексгумацію його тіла

Вдова Чорновола проти ексгумації його тіла

Генпрокуратура підозрює, що Чорновола вбили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: