Чорновіл звинуватив Фірташа у кримінальному переслідуванні Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
3996
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорновіл звинуватив Фірташа у кримінальному переслідуванні Тимошенко

Тарас Чорновіл / Фото: УНІАН

Чорновіл натякнув, що переслідування Тимошенко вигідне Фірташу.

Президент Віктор Янукович не виконає своїх обіцянок перед Заходом щодо звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Таку думку висловив народний депутат Тарас Чорновіл у неділю в ефірі Радіо Свобода.

"Саме в той момент, коли на Заході більш-менш, скривившись, але висловлюють готовність продовжити з ним діалог, робиться крок відверто дивний. Робиться відкриття чергової кримінальної справи, яка показує, що всі обіцянки Януковича виконані не будуть", - сказав він.

За словами Чорновола, статтю про розкрадання в особливо великих розмірах декриміналізувати неможливо, і вона "в радянські часи взагалі була розстрільною".

"Закрити кримінальну справу, яку відкрили у такий спосіб, – це дуже проблематично, тоді мають летіти деякі голови", - зазначив депутат.

"А відпустити і звільнити остаточно Тимошенко, зробити їй відкриту дорогу до наступних виборів при наявності такої серйозної статті, такої серйозної справи є теж абсолютно нереально. Програвати в суді, демонстративно робити, що суд скасує це звинувачення, в нас теж не вміють", - сказав він.

Чорновіл висловив думку, що "або сам Янукович погодився відмовитися від західного шляху і готовий дати задній хід, або ж, з іншого боку, відбувається якийсь неймовірний вплив на ситуацію людей, які блокують і західний і сьогодні вже, видно, східний шлях і ведуть у напрямку Лукашенка".

Депутат зазначив, що бізнесмени Ринат Ахметов зацікавлений в тому, щоб діяти в європейських умовах, "а не в умовах а ля Білорусь".

"І є той бізнес, який грається на використанні адміністративних можливостей, для того, щоб захопити побільше. Це бізнес Фірташа. І якщо Фірташ може бути зацікавлений в ізоляціонізмі, бо коли діють тільки рейдерські принципи, це дає йому колосальні можливості, а якраз бізнес Ахметова, інших бізнесменів сьогодні зацікавлений абсолютно в протилежному", - вважає Чорновіл.

На його думку, поки що Ахметов не може вплинути на ситуацію: "або не має впливу, або не може достукатися".

Читайте також:

Київ переконує Європу, що вирок Тимошенко є тиском на Росію

Статтю, за якою посадили Тимошенко, придумав Сталін

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Не все пропало: Тимошенко ще може врятуватися від тюрми

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3996
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація