Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чорт" і "розбійник" з міськради Борисполя був прихильником Зеленського. Після сварки з президентом йому це пригадують

Годунок голосував за "чесного преЗЕдента" і ділився дописами Зеленського.

Сьогодні, 10 липня, під час засідання у Бориспільській міській раді президент України Володимир Зеленський із чварами виганяв секретаря Ярослава Годунка.

Президенту не сподобалася поведінка чиновника, який постійно викрикував, також його обурило "кримінальне" минуле Годунка – за словами Зеленського, той був засуджений за розбій із завданням тяжких тілесних ушкоджень.

Як виявилось, раніше Годунок активно підтримував Зеленського у соцмережах, голосував за "чесного преЗЕдента" і поширював дописи команди чинного глави держави.  Щоправда частина цих постів сьогодні зникла, але користувачі встигли заскрінити їх.

Пости Годунка_2
Пости Годунка_2
Пости Годунка_3

У кінці червня настрої Годунка змінился, і він почав ширити критичну інформацію про Зеленського та його оточення.

Пости Годунка_5
Пости Годунка_4

Втім, у часи захоплення бориспільського чиновника нинішнім президентом один з користувачів навіщував розчарування у Зеленському і пообіцяв нагадувати Годунку про це. Так і сталося: тепер під постами у соцмережах Годунка активно троллять.

Пости Годунка_1

Зазначимо, у Ярослава Годунка дві активних сторінки у фейсбуці. Схоже, одна з них як у представника міськради, інша – особиста.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі. Президент проганяв його фразами "Вийди звідси! Розбійник", "Погано чуєш? Англійською – "exit" та "Іді гуляй, господи". Згодом сварка з чиновником у Борисполі отримала продовження. Зеленський пригрозив подзвонити тимчасовому главі СБУ та назвав чиновника "чортом". Він це сказав уже по завершенню наради, однак мікрофони були увімкнені.

Відео"Та йди ти вже, Господи". Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

Конфлікт між Володимиром Зеленським та Ярославом Годунком виник під час представлення нового очільника Київщини. Зеленського обурило, що під час виступу інших спікерів Годунок перебивав їх та знімав на телефон власну розмову з президентом.  

"Та йди ти вже, Господи". Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

Залиште свій коментар

Вибір редакції