Чотири доби пошуків: на Рівненщині жінка загубилася в лісі, куди пішла за чорницями

Операція поки не принесла позитивних наслідків.

На Рівненщини відбуваються масштабні пошуки зниклої в лісі 68-річної Людмили Беседіної. Операція триває четверту добу, до неї залучені поліція, кінологи з собаками, рятувальники, лісники, але результату поки немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пошуковці прочісують територію Любомирського та Олександрівського лісництва – це близько 6 тисяч гектарів лісу. Там, де до населених пунктів ближче, допомагають в пошуках і місцеві жителі. Далеко в ліс заходити їм забороняють, аби ще хтось не загубився.

ВідеоНа Рівненщині четверту добу шукають жінку, яка пішла по ягоди в ліс і загубилася

Відомо, що пенсіонерка приїхала до лісу збирати чорниці та згодом зателефонувала дочці і повідомила, що заблукала. До 23:00 години вона ще була на зв'язку та намагалася лісникам пояснити, де вона є, однак цієї інформації було замало. Після того жінка вже була не в мережі – вочевидь, її телефон розрядився. Четверту добу її місцезнаходження невідоме.

Пошуки ускладнює те, що в лісництвах болотна місцевість, і там важко зорієнтуватися навіть самим лісникам. "Розклеювалися орієнтування по селах – по магазинах, де люди можуть знати. Можливо, хтось бачив – по ягоди, по гриби ходили. На даний час пошуки тривають, надію найти живою дану особу ми не покидаємо", - розповів керівник Рівненського районного відділення поліції Іван Теліга.

Наразі, за словами правоохоронців, вже зуміли прочесати чверть або третину від загальної площі, де Людмила може знаходитись. Але підозрюють, що жінка могла блукати і зайти на територію ще одного сусіднього лісництва, тож планують шукати і там. До роботи залучили квадрокоптери, щоби з повітря оглядати місцевість. Також звертаються до всіх мешканців Рівненщини: якщо хтось бачив схожу жінку – повідомити за номером 102. Кажуть, рятувальна операція триватиме, допоки рівнянку не знайдуть.

Також у четвер стало відомо, що патрульні Києва протягом 2 годин обстежували ліс й виявили зниклого хлопчика з синдромом аутизму. Батьки з дитиною відпочивали біля озера в Пущі-Водиці, але відволіклись на кілька хвилин і дитина зникла.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар