Чотири міністри приховали свої декларації про доходи

Іван Васюник, Петро Крупко, Василь Вовкун та Юрій Мельник порушили Закон "Про боротьбу з корупцією".

Чотири міністри з уряду Юлія Тимошенко не опублікували дані про свої доходи до 15 квітня, чим порушили Закон "Про боротьбу з корупцією".

Серед порушників віце-прем’єр Іван Васюник, міністр Кабміну Петро Крупко, міністр культури і туризму Василь Вовкун і міністр аграрної політики Юрій Мельник.

Проте, відзначає видання, притягнути до відповідальності високопоставлених чиновників буде вкрай складно. Як пояснив перший заступник начальника головної державної служби України Володимир Ткач, в законі "Про боротьбу з корупцією" не прописана процедура покарання для міністрів. "Вони не несуть за це відповідальності, механізм дії не визначений", - констатував чиновник.

Вже не перший рік окремі міністри грубо порушують статтю закону про корупцію. Зокрема, другий рік поспіль ховає свою декларацію міністр аграрної політики Юрій Мельник. На питання, чи готова податкова декларація міністра, керівник його прес-служби Наталія Черешинська запевнила, що міністр готовий її надати. Проте тут же додала, що станом на 15 квітня прес-служба Мінагрополітики декларацію міністра не отримала.

Невідомо, чому не опублікував свою декларацію і міністр культури Василь Вовкун. "Я не можу вам точно сказати, чи заповнив він свою декларацію", - повідомила прес-секретар Мінкульту Тіна Пересунько. Таким чином, міністр Вовкун у черговий раз потрапляє в список порушників Закону "Про боротьбу з корупцією". Минулого року він також зірвав терміни подачі. Його декларація була опублікована не 15 квітня, як того вимагає закон, а через півтора місяці - 26 травня.

За даними декларації про доходи президент Віктор Ющенко за минулий рік заробив понад мільйон гривень та розжився мотоциклом Harley Davidson і горбатим "Запорожцем". Голова Секретаріату Віктор Балога не має ані власної нерухомості, ані автомобілів. Усе майно задекларовано на дружину та дітей Балоги. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко прожила минулий рік на одну зарплату, загальна сума якої склала 386 тисяч гривень.

Читайте також:

Барак Обама став мільйонером

Тимошенко живе на одну зарплату

Зарплата Мєдвєдєв вдвічі більша, ніж у Ющенка

Міністри оприлюднили свої прибутки за минулий рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: