Чотири партії контролюватимуть підрахунок голосів в Тернополі

Підрахунок голосів, відданих на виборах до Тернопільської облради чотири політичних сили здійснюватимуть спільно.

Заяву про спільний контроль за правильністю підрахунків голосів підписали представники партії "Єдиний Центр", Української народної партії, Народного союзу "Наша Україна", та громадянської партії "Пора".

Підписання заяви ініціював голова обласного осередку партії "Єдиний Центр" Сергій Тара шевський під час зустрічі представників різних політ сил із журналістами.

"Виборчий процес почався своєчасно на усіх виборчих дільницях, котрі охороняються належним чином", - говориться в документі.

Представники партій, що підписалися під документом, стверджують, що члени дільничних комісій та спостерігачі від їхніх політичних сил докладуть усіх зусиль, аби процес голосування та підрахунку голосів став зразком законослухняності, демократичності та відкритості.

Заява підписана представником обласного осередку Української народної партії Ярослав Джоджик, головою обласного осередку НСНУ Петром Мандзієм, головою обласного осередку ГП "Пора" Іваном Сороколитом.

Голова Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Михайло Горовко заявив, що його партія також підтримує декларацію, однак підписуватись під нею не буде.

"Ми ж не знаємо, що буде ще сьогодні. Оскільки може вийти так, що поставимо підпис поруч з тими політ силами, що, можливо, і будуть здійснювати махінації для недопущення котрих об’єднуються зусилля", - пояснив Головко.

Своєю чергою, представник БЮТ Ігор Романків, котрий також був присутній на зустрічі з журналістами, відповів, що йому зразок заяви його ініціатори навіть не надали.

"Ця заява спрямована проти БЮТ", - впевнений Романків.

Нагадаємо, 15 березня, відбуваються вибори в Тернопільську обласну раду. Виборчі дільниці відкрилися о 7 ранку та будуть працювати до 22:00 години.

Читайте також:

Тернопільські вибори - станом на 16:00 явка виборців 47%

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

Тернопільська міліція поки не зафіксувала жодних інцидентів

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: