Чотири партії подали до суду на львівський тервиборчком

Українська народна партія, "Україна Соборна", "Свобода" та Республіканська християнська партія вимагають від суду вплинути на тервиборчком і зобов'язати його переформувати дільничні комісії.

Чотири політсили попросили Львівський окружний адміністративний суд зобов'язати міський виборчком переглянути рішення про формування дільничних комісій на виборах.

Свої позови подали Українська народна партія, партія "Україна Соборна", львівська міська організація партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", мер Львова Андрій Садовий і Республіканська християнська партія.

УНП вважає незаконним включення до складу дільничних виборчкомів 88 чоловік, які не є жителями Львова, тому що це суперечить частині закону про вибори депутатів місцевих рад.

Також, за даними УНП, до складу дільничних комісій включено неповнолітніх.

Крім цього, партія протестує проти того, що до складу комісій були включені тільки 57 її представників з 278 запропонованих.

"Україна Соборна" також нарікає, що до складу комісій були включені лише одиниці з її представників.

Крім цього, за даними партії, фактично 90% дільничних виборчкомів сформували представники однієї з партій.

Нагадаємо, РХП висунула Садового в мери Львова.

Нагадаємо, активісти очолюваного Олегом Тягнибоком ВО "Свобода" 18 жовтня разом з керівниками та кандидатами у депутати до Львівської міськради увірвалися до кабінету глави тервиборчкому Львова у міській Ратуші і забарикадувалися там.

Перед цим свободівці висунули голові ТВК ультимативну вимогу включити представників партії до усіх дільничних комісій на вибори до місцевих органів самоврядування. Не дочекавшись відповіді на свої вимоги, активісти партії увірвалися до приміщення ТВК.

Після цього карета швидкої забрала члена міської ТВК Львова від Партії регіонів Світлану Александрову. Представники опозиційних політичних партій Львова наголошували, що саме  Александрова є "сірим кардиналом", який де-факто керує роботою та рішеннями ТВК.

Читайте також:

У Львові член тервиборчкому від ПР подала у міліцію заяву про побиття

У Львові швидка забрала члена тервиборчкому, який блокувала "Свобода"

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: