Чотирилапий янгол-охоронець. На Київщині ротвейлер врятував з пожежі жінку з дітьми і десяток собак

Під час пожежі постраждала сама собака-рятівниця. 

На Київщині у приватному будинку близько четвертої ранку сталося загоряння. У цей час родина і їхні улюбленці міцно спали, а від непоправного їх відділяли кілька хвилин і собаче чуття.

Чотирирічний улюблениць сім'ї ротвейлер Кіра розбудила хазяїна, кусаючи її за руку, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок. Таким чином жінка почала рятувати своїх двох дітей.

Зазначається, що через дим не одразу було зрозуміло, що горить. Половина будинку, обшита пластиком і зсередини і ззовні, спалахнула як свічка. Друга половина - зареєстрований собачий розплідник - від вогню не постраждала. Однак врятувати від чаду вдалося не всіх.

"Відбувалися моторошні речі, вона (собака – Ред.) виривала, стрибала через вогонь, виносячи собак за шкірку на вулицю", - каже жінка.

Однак собака обпалила собі вуха, а також присмалила шерсть та отримала криваву рану на боку, яка все ще не затягнулася.

Коли Кірі було три місяці, вона на вулиці наїлася щурячої отрути і тоді їй ледь врятували життя. Однак постраждав зір, ротвейлер майже не бачить, проте стараннно охороняє свою родину і решту тварин. Вже десять років господарка Юля розводить і дресирує собак, але Кіра - її улюблениця

Рани дев'ятирічної Вероніки, доньки господарки, вже загоїлися. Дівчинка тікала до сусідів по снігу босоніж у самій піжамі, через що зазнала обмороження першого ступеня.

Дівчинка наразі не ходить до школи, бо в пожежі родина втратила все. Одяг, якиий зараз на мамі і дівчинці, а ще їжа і товари для собак неочікувано для них самих вони отримали від людей зі всієї країни. Відреагували колеги-собачники.

Тепер найголовніше відновити документи і приміщення. Повертатися у будинок, де загинули улюблені тварини, каже Юля, тяжко. Однак, інших варіантів у родини, яка вклала все у цей дім, немає. Наразі утеплюють літній будинок - родичі і друзі вже готові допомогти.

ПриватБанк

5168 7423 5432 3028

Капишинська Олена

Відео На Київщині ротвейлер врятував з пожежі жінку з двома дітьми і десяток собак

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів