Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чотирнадцять годин після вибуху на ЧАЕС. Хроніка найбільшої техногенної катастрофи

Рішення про евакуацію з 30-кілометрової зони навколо АЕС ухвалять через шість днів.

Телеканал 1+1 презентує документальний фільм власного виробництва під назвою "Розщеплені на атоми", присвячений 30-й річниці Чорнобильської трагедії.

Прем'єра стрічки відбудеться 26-го квітня. Картина включає як документальні знімання, що проводились у зоні відчуження, місті Прип'ять та безпосередньо біля атомного реактора, так і художню реконструкцію подій тих часів.

Ми публікуємо хронологію Чорнобильської катастрофи крок за кроком. 15:00 26.04.1986. Чотирнадцять годин після вибуху на АЕС. Рішення радянської влади про евакуацію населення з 30-кілометрової зони навколо ЧАЕС буде ухвалене лише через шість днів. 

Минуло вже 30 років від дня страшної трагедії, яка сколихнула цілий світ, – вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Однак зона відчуження досі нікого не залишає байдужим, щороку до Прип'яті та Чорнобиля приїздять сотні туристів із усього світу.

До річниці трагедії ТСН.ua також підготував низку власних матеріалів - в одному ми з'ясували, як зона відчуження стала меккою для туристів та що потрібно знати мандрівникові, який збирається поїхати до покинутого атомограда (клікніть на зображення, щоб перейти до матеріалу).

Також ви можете здійснити віртуальну прогулянку до Прип'яті, подивившись панорами міста-привида, зняті в 360 градусів. Тут ви можете пройтися головною площею міста та зазирнути у порожні будівлі, занедбані часом. 

Живучи у великому місті, важко уявити, що натовп і тиснява бувають не скрізь. У світі існують і порожні міста, або міста-примари. Назва романтична, однак це цілком реальні об'єкти. Список таких міст вельми великий. Одним із таких привидів є Прип'ять. Ми вирішили згадати інші міста-примари в усьому світі, такі само покинуті, як і Прип'ять (клікніть на зображення, щоб перейти до матеріалу). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції