Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чотирьох жителів Миколаєва могла вбити нелегальна одеська горілка

Правоохоронці перевіряють усі торгові точки району, аби натрапити на слід фальсифікату.

Попередні дані слідства про загибель людей внаслідок вживання горілки у Миколаєві вказують на те, що причиною смертей став метиловий спирт. Наразі в області офіційно підтверджено чотири летальних випадки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Під час огляду чоловікові стало зле, почали реанімаційні дії, але дорогою до лікарні чоловік помер. Через три-чотири години жінка померла. Попередньо схоже на метиловий спирт", - заявив головний лікар Миколаївської ЛШМД Олександр Дем'янов.

Відео В Миколаєві четверо людей загинуло після вживання сурогатного алкоголю

Усі загиблі з Тернівки, а горілку купували у місцевому магазині. Але продавець і одночасно його власниця запевняє, що спиртним не торгує взагалі, бо не має ліцензії. Крім того, її два дні тому перевіряли правоохоронці, і нічого протизаконного не знайшли. "Ідіть, дивіться – мені нема, чого приховувати. До мене з поліції приходили, все подивилися, сказали, що я їм не цікава", - каже Тетяна Грибцова.

Місцеві жителі не на камеру кажуть, що там таки підторговують горілкою, але нелегально. Чи в дійсно в цьому магазині її придбали загиблі – правоохоронці зараз з'ясовують. Вони відпрацьовують всі торговельні точки Тернівки. Достеменно встановленна лише марка горілки. "У ході проведення огляду мясця події вилучено пляшку з рідиною з метиловим або етиловим спиртом – була наклейка з назвою "Краля". Купували в магазині. В якому – зараз з'ясовуємо, проводимо допити", - пояснив представник поліції Юрій Гаркуша.

Ця марка зазвичай харківського виробництва, але цього разу це вочевидь був сурогат, виготовлений у сусідній Одеській області. Минулого тижня правоохоронці там накрили ціле виробництво фальсифікату цієї горілки. Найімовірніше, ділки перед цим встигли частково розпродатися і завести пляшки з метиловим спиртом до Миколаєва.

Тим часом Харківська прокуратура встановила особу виробника сурогатного алкоголю, від вживання якого смертельно отруїлося 23 людини. Ним виявився 27-річний харків'янин. Загальна кількість жертв фальсифікованої горілки за останні дні сягнула 30 чоловік у кількох областях України.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції