Чотирьом районам Києва не повернуть гарячу воду

Частині Києва гарячу воду повернуть протягом доби, а ТЕЦ, яка обслуговує чотири райони, так і залишається без газу.

Компанія "Київенерго" відновлює постачання гарячої води в районах, які обслуговує ТЕЦ-5. В той же час, ТЕЦ-6 поки залишається без газу, тому в районах, які вона обслуговує, гаряче водопостачання відновлене не буде.

За інформацією "Київенерго", обсяги газу, отримані компанією від ДК "Газ України", достатні для відновлення гарячого водопостачання у Голосіївському, Дарницькому, Подільському, Печерському, Солом’янському та Шевченківському районах міста.

Разом із тим, залишаються опломбованими засувні газові пристрої на обладнанні ТЕЦ-6. Тому споживачі Оболонського, Деснянського районів та частини Дніпровського і Подільського районів залишаються без цієї комунальної зручності. Без гарячої води наразі залишаються 3810 споживачів, із них 2753 житлових будинки, 69 лікувальних закладів, 205 дитячих садків, 158 шкіл, 625 відомств.

"Вчора, 18 серпня, близько 22 години компанія "Газ України" повідомила про підвищення тиску газу для ТЕЦ-5. Протягом ночі фахівці "Київенерго" проводили термінові роботи по відновленню гарячого водопостачання від ТЕЦ-5. Згідно технічним вимогам, після відновлення газопостачання потрібно не менше доби для виходу на номінальні параметри гарячого водопостачання для споживачів", - заявив технічний директор "Київенерго" Олександр Зайцев.

Раніше компанія заявляла, що зупинка ТЕЦ-6 та робота на мінімальній потужності ТЕЦ-5 призводить до погіршення надійності електропостачання споживачів Києва та Київської області й може призвести до непередбачених технологічних наслідків.

Нагадаємо, "Нафтогаз України", виконуючи доручення прем'єра Юлії Тимошенко, відновив поставки газу київським енергетикам. ТЕЦ-5 отримує 40 тисяч кубометрів блакитного палива на добу.

Раніше через відключення двох ТЕЦ від газопостачання без гарячої води залишилися більше 8 тисяч столичних споживачів.

Зараз борг "Київенерго" за спожитий газ становить 596 мільйонів гривень. У той же час, рівень заборгованості споживачів за теплову енергію станом на 14 серпня 2009 року становить 814,041 мільйона гривень, із них борг житлових організацій – 754,793 мільйона.

Борг Київської міської державної адміністрації перед АК "Київенерго" з компенсації різниці тарифів на виробництво теплової енергії на 1 липня 2009 року становив 1,2 мільярда гривень.

Читайте також:

Києву повернули гарячу воду та газ, незважаючи на борги

Тимошенко наказала терміново повернути газ Києву

У Києві продовжують зупиняти ТЕЦ. Ще три тисячі будинків залишилися без гарячої води

У Києві аварійно зупинено ТЕЦ-6: 4 райони без гарячої води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: