Чубаров обіцяє татарський опір

Замглави Меджлісу Рефат Чубаров заявляє, що кримські татари не мають наміру дозволяти владі і надалі над собою знущатися.

250 делегатів з усього півострова обговорюють нагальні національні проблеми. Більше на відео.

Акції протесту кримських татар
УНІАН
Кримські татари заявляють про нерозуміння з боку влади
Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що кримські татари мають намір підвищити самоорганізацію з метою протистояння свавіллю, котре чинить стосовно них влада.

Про це Чубаров сказав сьогодні журналістам у Сімферополі.

Відповідаючи на запитання про можливість створення мобільних загонів кримських татар, Чубаров заявив, що виключає можливість прийняття рішень, що виходять за рамки принципу ненасильства.

"З іншого боку, не тільки в кримськотатарському співтоваристві, а й у кримському суспільстві настав час відкрито говорити про свавілля, що чиниться владою проти людей. І суспільство має знайти адекватні заходи, щоб усунути нові можливості для такого цинічного нехтування прав людей, як це відбувалося на вул. Балаклавській 1 листопада і 6 листопада на плато Ай-Петрі", – заявив він.

За словами Чубарова, кримські татари "настільки знаходяться під особливим враженням від цих подій", що готові вдатися до певних дій, які "просто дадуть змогу їм бути ще більш організованими для протистояння такому свавіллю".

"Я думаю, ми обов`язково удосконалимо наші механізми внутрішнього сповіщення, сповіщення міжнародної громадськості, проведенням цілого ланцюжка масових акцій протесту для того, щоб збити охоту в чиновників у міліцейських мундирах виконувати всліпу, проти законів волю своїх господарів", – заявив він.

Як повідомляв iPlus, 7 грудня глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв планує піти у відставку і пропонує на своє місце Рефата Чубарова.

ВідеоРозпочалася перша сесія 5-го Курултаю кримських-татар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: