Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубаров оприлюднив план подій до 18 травня, попри заборону окупантів вшанувати жертв репресій

О 12.00 у всій Україні проведуть хвилину мовчання.

Російські окупанти в Криму повсюдно заборонили проведення масових жалобних заходів у пам'ять про жертв геноциду кримськотатарського народу, запланованих до проведення 18 травня регіональними і місцевими меджлісами, кримськотатарськими громадськими організаціями.

Про це повідомив в Facebook глава кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров.

"При цьому російські окупанти в Криму вживають всі зусилля для того, щоб змусити кримських татар брати участь лише у формальних заходах, що проводяться окупантами та їхніми прислужниками", - додав він.

Меджліс кримськотатарського народу рекомендував всім співвітчизникам за місцями їх проживання в Криму до 11.45 зібратися у встановлених за місцем проживання в пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу пам'ятних каменів, меморіальних дощок, а також інших місць, що пов'язані або асоціюються з катастрофою 18 травня 1944 року. В цей час пройде молитва за загиблими і померлими під час депортації і в вигнанні,

О 12.00 – 12.01 пройде "Сюкюнет дакаси" ("Хвилина мовчання"). Проводиться у всій Україні о 12.00. При цьому, в зазначений час всі українські телевізійні канали і радіостанції передадуть спеціальний сигнал в пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Після завершення "Хвилини мовчання" включаться клаксони всіх автомобільних засобів.

Нагадаємо, так званий "Верховний суд Криму" визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії. "Прокурор Криму" Наталія Поклонська заявила, що Меджліс веде антиросійську діяльність на догоду Заходу.

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелял запевнив, що Меджліс продовжить свою діяльність за межами окупованого півострова.

Водночас лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримських татар переходить у надзвичайний режим діяльності

Відео У Криму місцевим меджлісам заборонили заходи до річниці депортації кримських татар

Залиште свій коментар

Вибір редакції