Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чубаров: Російська влада залякує кримських татар чутками про теракти

"Українські націоналісти" нібито готують теракти напередодні річниці депортації кримськотатарського народу.

Окупаційна російська влада розповсюджує в Криму чутки про підготовку українськими націоналістами терактів на півострові. Про це в неділю, 10 травня, в ефірі 5-го каналу повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, що російська влада або спецслужби хочуть "приурочити" теракт до річниці депортації кримськотатарського народу 18 травня.

Чубаров переконаний, що ці дії спрямовані для залякування.

"Вже є сигнали, вчора один з так званих віце-прем'єр-міністрів так званого уряду Криму заявив про те, що правоохоронні органи мають достовірні дані про те, що нібито українськими націоналістами, а також Джемільовим і Чубаровим готуються серії терористичних актів напередодні 18 травня, але влада зробить все, щоб не допустити такого. Я вже думаю, що це початок відповіді про проведення траурних мітингів", - сказав він.



Раніше Чубаров заявляв, що ФСБ та інші спецслужби Росії використовують кримських татар, які погодилися співробітничати з окупантами, для дискредитації майбутнього Другого Всесвітнього конгресу кримських татар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції