Чупакабра вже дісталася міста: в Кіровограді ставлять капкани

Чупакабра вже дісталася міста: в Кіровограді ставлять капкани

Істота переполовинила пташине поголів’я у жителів цілої вулиці

Ветеринари запевняють, що це пес, проте як пес стрибає через 2-метрові огорожі, не пояснили.

Слід легендарної чупакабри побачили уже на околицях обласного центру. Жителі Кіровограда скаржаться - невідома істота нахабно краде живність з їхніх обійсть. Очевидці стверджують: ця тварина має рудувату шерсть і пересувається, стрибаючи на двох лапах.

Минулої ночі невідома істота переполовинила пташине поголів'я у жителів цілої вулиці. За кілька світанкових годин з обійсть зникло зо три десятки курей, йдеться у сюжеті ТСН.

Пан Василь застав крадія на своєму городі. Каже: ця істота мала руду шерсть і не була схожа на жодну із бачених ним тварин. Вона гарячково шукала виходу з обійстя. 

Потерпілий Василь Серафимович показує місце полювання чупакабри: "Воно скакало десь більше, ніж на метр. Воно скакало і гриміло здорово".

За якусь мить істота легко подолала двометрову огорожу і зникла у темряві. Пенсіонер демонструє сліди перебування чупакабри на його подвір'ї: тварина кігтями роздерла металевий паркан і сітку у курнику. Звідти зникло з десяток курей.

У сусідки пенсіонера – пані Марії - усе подвір'я у пір'ї. Це все, що залишилося від її курей. Жінку дуже здивувало, як під час візиту чупакабри поводилися сторожові пси: "Здорові собаки геть не гавкали!", - згадує жінка.

Відбитки лап невідомого звіра, які дуже добре збереглися на сирій землі, пенсіонери показали ветеринару.

Ветеринар Юрій Самсонов розповів: "Сліди, залишені на землі, схожі на собачі. Причому собаки не великого розміру, а середнього. Судячи з того, як продавлений ґрунт. Я думаю, що швидше за все - це якийсь здичавілий собака, який вирішив таким чином знайти собі прожиток".

Якщо і пес, погоджуються потерпілі, то не дикий. Найімовірніше, мисливський, навчений носити здобич: "Нащо ж стільки брати? Скільки та собака може з'їсти? То може це якась тренована собака, яку направляють, а вона хазяїна годує цим", - припустив пан Василь.

На вулиці, де полює невідома тварина, чи не кожен другий має рушницю. Але стріляти у крадія у місті люди не мають права.

Олександр Еваша, завідувач сектора мисливського господарства, пояснив: "Знаходитись з мисливською рушницею дозволяється тільки за 200 метрів від будівель населеного пункту.  А якщо мисливець або людина перебуває з рушницею в межах населеного пункту, то ці вже дії караються законом України".

Тому жителі околиці обласного центру вирішили встановлювати  на городах капкани. Щоб і господарство убезпечити, і міф про таємничу чупакабру розвіяти.

Слід легендарної чупакабри побачили вже на околицях Кіровограда

Слід легендарної чупакабри побачили вже на околицях Кіровограда

Повʼязані теми:

Наступна публікація