Чверть підлеглих Черновецького визнано профнепридатними

У головному управлінні Держслужби виявили, що посадам не відповідають і 33 із 113 заступників керівників підрозділів КМДА.

Близько чверті чиновників Київської міськдержадміністрації не відповідають посадам. Про це заявив начальник головного управління Державної служби Володимир Ткач на спільному засіданні колегій КМДА і Головслужби.

"З 35 керівників самостійних структурних підрозділів на момент призначення 9 не відповідали встановленим освітньо-кваліфікаційним вимогам і професійному рівню", - заявив Ткач.

За його словами, посадам не відповідають і 33 із 113 заступників керівників підрозділів КМДА, повідомляє "КоммерсантЪ-Украина" у статті "Главгосслужба поработала с кадрами".

Тим часом, перший заступник глави КМДА Анатолій Голубченко заявив, що 8 начальників підрозділів та їх заступників уже звільнено з посад або переведено на інші. Ще 14 керівних співробітників попереджено про усунення з посади в рамках реорганізації, що проводиться.

"До кінця року ми проведемо атестацію службовців на відповідність посадам", - пообіцяв Голубченко.

Крім того, заступник глави КМДА зажадав введення додаткової посади заступника голови КМДА з питань підготовки і проведення Євро-2012.

"Якщо нам не дадуть дев’ятого заступника, доведеться перерозподіляти обов’язки", - сказав він.

Нагадаємо, що 27 травня Київрадою було затверджено проект оптимізації КМДА, запропонований Кабміном. В результаті кількість головних управлінь КМДА скоротилася з 36 до 27, управлінь - з 11 до 7, проте чисельність співробітників Київської міськдержадміністрації залишилася колишньою - 2020 осіб.

Читайте також:

Черновецький запросив Лужкова до Києва

Черновецький вирішить проблеми ЖКГ за рахунок підприємців

Черновецький купив "космічний" годинник за мільйон доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: