Чверть українців не користується мобілками

Молодь користується мобільним зв'язком значно активніше, ніж старше покоління.

Кількість користувачів мобільного зв'язку в першому кварталі 2009 року досягла 76% населення у віці від 16 років, що на 6% більше, ніж в першому кварталі 2008 року.

За даними маркетингового дослідження компанії GFK Ukraine, молодь користується мобільним зв'язком значно активніше, ніж старше покоління. У першому кварталі 2009 року 95% респондентів віком від 20 до 29 років повідомили, що вони користуються мобільними телефонами.

Найнижчий рівень розповсюдженості мобільного зв'язку спостерігається серед населення старше 60 років (41%), хоча порівняно до першого кварталу 2008 року цей показник збільшився на 12%.

Крім того, в порівнянні з першим кварталом 2008 року збільшилася кількість користувачів мобільного зв'язку серед осіб віком 50-59 років (72% проти 64%).

За даними GFK, мобільним зв'язком більше користуються у великих містах: найвищий рівень користування мобільним зв'язком спостерігається в містах з населенням понад 500 тисяч жителів (85%).

Також у першому кварталі 2009 року виросла кількість користувачів мобільного зв'язку в містах з населенням 100-500 тисяч жителів: 83% проти 71% в першому кварталі 2008 року. Найменша частка користувачів мобільного зв'язку спостерігається серед сільського населення - 65%.

Компанія також повідомила, що послугами фіксованого зв'язку частіше користуються мешканці великих міст. У містах з населенням понад 500 тисяч людей стаціонарний телефон встановлено в 70% квартир.

Майже не відстають від них жителі міст з населенням від 100 до 500 тисяч, де 67% людей мають вдома стаціонарний телефон. Найменше покриття фіксованого зв'язку спостерігається в селах - лише 42% сільського населення користуються вдома стаціонарним телефоном.

Більшість людей, які не мають вдома звичайного телефону, вже встигли підключитися до послуг мобільного зв'язку (72%). Переважна більшість населення віком від 16 років користуються принаймні одним з видів телефонного зв'язку (89%).

Читайте також:

Віднині в Україну без дозволу можна ввезти не більше двох мобілок

Українці стали купувати вдвічі менше мобілок

Українців змусили реєструвати мобільні телефони

Створено перший SMS-вірус для мобільних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: