Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цілковита нісенітниця: в "Азові" прокоментували можливість потрапляння до переліку терористичних організацій у США

Військові називають ініціативу американських конгресменів інформаційною атакою на Україну.

Ідея зарахувати полк "Азов" до терористичних організацій є образою для всіх українських силовиків, які захищають територіальну цілісність держави. Про таку реакцію "азовців" на ініціативу 40 представників Конгресу США повідомляє Радіо Свобода.

"Керівництво полку "Азов" заявляє, що дане звернення є нічим іншим, як інформаційною атакою на Україну, її суверенітет та державну безпеку", – йдеться в офіційній заяві підрозділу. "Полк "Азов", як офіційна структура Національної гвардії, підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України та Генеральному штабу, тож ми вважаємо, що прирівнюючи "Азов" до терористів, 40 членів Палати Представників США прирівняли до терористів усі інші українські підрозділи, які захищали Україну на фронті", - додали автори документу.

В "Азові" також розкритикували мотивацію конгресменів – нібито причетність терориста з Нової Зеландії до українських військових. "Причину ж, яка нібито стала поштовхом до появи подібних звернень у США, вважаємо цілковитою нісенітницею, адже жодних доказів причетності підрозділу "Азов" до терористичних актів у Новій Зеландії ніколи не існувало у природі, і є банальною брехнею та наклепом", – стверджують у полку.

Як повідомлялося, в США до списку іноземних терористичних організацій можуть потрапити український полк "Азов", праворадикальні органазації Nordic Resistance Movement ("Нордичний рух спротиву") зі Швеції та National Action ("Національна дія") з Великої Британії. Із такою вимогою до державного секретаря США Майка Помпео звернулися 40 членів Палати представників Сполучених Штатів.

Відео "Азовці" та молодики з символами "ОУН" намагались знести пам'ятник чекістам у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції