Цілодобова охорона і родинний склеп. Журналісти показали могилу сина Януковича в анексованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення про виділення землі на кладовищі ухвалює особисто настоятель Свято-Нікольського храму.

Син позбавленого звання президента України Віктора Януковича - Віктор Янукович-молодший похований на північній околиці окупованого Росією Севастополя, його могила схожа на майбутній родинний склеп.

Про це повідомляють "Крим.Реалії".

Сам пам’ятник виконаний із чорного мармуру, біля могили стоять дві лавиці та висаджені декілька сосен. Місце поховання перебуває під цілодобовою охороною, також воно оснащене двома камерами, двома ліхтарями та гучномовцем. Окрім цього могилу охороняє сторожовий пес. 

Як зазначається, на Братському меморіальному кладовищі поховані 50 тисяч учасників Кримської війни, які захищали Севастополь у 1854-55 роках. Могила Януковича-молодшого виконана у тому ж стилі, що й поховання графа, генерала-інженера Едуарда Тотлебена та російського генерала Степана Хрулева, які є героями Кримської війни.

За словами наглядачки, Янукович похований на цвинтарі, що належить Свято-Микільському храму. Ця окрема ділянка із замкненою брамою призначена для нових поховань: священиків і прихожан церкви, нещодавно поховали чоловіка служительки храму, якого вбили в Сирії.

Своєю чергою казначей храму Віра Олександрівна уточнила, що на цьому кладовищі ховають лише тих, хто приходив до Свято-Микільського храму, хто давав пожертву храму, людей, яких особисто знав протоієрей Георгій Поляков, духівник всього Чорноморського флоту Росії, до якого особисто приїжджав і президент Росії Володимир Путін, і Віктор Янукович.

"Молодший Янукович тут похований не тому, що він Янукович. А тому, що вони надавали велику благодійну допомогу для храму. Вони приїжджали сюди. І коли сталося горе, і вони звернулися до батюшки за допомогою, щоб поховати його (Віктора Януковича-молодшого - прим.ред.), і батюшка не відмовив, тому що діти Януковича допомогли відремонтувати дахи храму", - сказала казначей.

Водночас коштувало місце на цьому кладовищі немало.

"П’ять нулів. А яка перед нулями цифра стоїть, я не знаю. Як вони там малюють цифри... Востаннє ховали вояків, які загинули у Чечні, за них башляло Міністерство оборони. Там не пробитися. Йому телефонують, батюшка виділяє для якихось супер-пуперлюдей", - розповів охоронець цвинтаря.

За словами місцевих жителів, на кладовищі часто бачать матір Віктора - Людмилу Янукович. Вона живе в Криму і доглядає за могилою.

"Усі хлопці врятувалися, він всіх врятував, він всіх виштовхнув, а сам не встиг, тому що вже машина пішла далеко. Течією віднесло від ополонки. І він вибратися, то вибрався з машини, але втратив в холодній воді орієнтацію. Один він з усіх загинув. Всіх врятував, всі хлопці молоді, вони були на похоронах", - переповіла казначей храму подробиці загибелі Януковича-молодшого.

За даними ЗМІ, 20 березня 2015 року в Росії, на озері Байкал, за 200 метрів від берега острова Ольхон, під кригу провалився автомобіль "Фольксваген". В результаті цього інциденту загинув 33-річний Віктор Янукович-молодший. П'ятеро пасажирів авто, за інформацією російської поліції, врятувалися.

Тіло сина Януковича, за даними мас-медіа, на чартері доправили до Сімферополя з Іркутської області, а потім перевезли до Севастополя. Журналісти повідомляли, що Янукович був присутній на похороні сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції