Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Цим проектом об’єднали українське суспільство": 1+1 зібрав кошти на відкриття школи для пацієнтів "Охматдиту"

Дітки, котрі перебувають на тривалому лікуванні, тепер зможуть навчатися просто в медзакладі.

Школі при дитячій лікарні "Охматдит" у столиці бути завдяки глядачам каналу 1+1. Вони в перший день літа зібрали необхідні 600 тисяч гривень на реалізацію мрії маленьких пацієнтів лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Волонтери підтверджують, що саме діти, незважаючи на тяжкі недуги, є ініціаторами створення школи. Команда 1+1 зголосилася допомогти втілити ідею, тож вранці 1 червня куратор проекту Наталія Мосейчук та ведучі шоу "Сніданок з 1+1" оголосили про старт благодійного аукціону. "Дуже хочеться зібрати потрібну суму. Тому що саме вона, на жаль, запорука того, щоб все це почало працювати", - пояснила Мосейчук.

ВідеоПонад 600 тисяч гривень вдалося зібрати українцям на реалізацію мрії пацієнтів "Охматдиту"

Більшість діток закладу - через складні хвороби - хто місяці, а хто й роки залишаються фактично відірваними від зовнішнього світу. ТСН з колегами мали велику честь приєднатися до ініціативи з облаштування сучасної школи на базі лікарняного закладу. Годину тому завершився аукціон телеканалу "1+1" зі збору коштів. 

Понад 600 тисяч гривень вдалося зібрати українцям на реалізацію мрії пацієнтів "Охматдиту"

На ідею відгукнулися співаки, ведучі, спортсмени, бізнесмени, котрі запропонували свої лоти, кошти за купівлю яких і підуть на створення школи. "Кожен лот – це не просто якась буквальна річ. Людина, яка надає нам лот – це можуть бути і суперзірки. Вони надають свій час, свій інтерес. І це для нас надзвичайно важливо", - пояснила директор департаменту ранкового мовлення на телеканалі Юлія Жмакіна. Дмитро Комаров запропонував разом пофотографувати Київ, Катерина Кухар зголосилася провести урок класичного танцю, Єгор Гордєєв продавав майстер-клас з управління яхтою, а співак MONATIK – можливість побувати за лаштунками свого концерту. "Ми, дорослі, просто зобов’язані, маючи хоч найменшу можливість – допомогти. Ми зобов’язані це зробити", - переконаний він.

Сторінка "Сніданку" у Facebook увесь день приймала ставки від українців. Найбільша боротьба розгорілася за можливість навчатися в Оксфорді, побувати на зніманнях серіалу "Школа" або ж навчатися в інноваційному дитячому садочку. Окрім купівлі зіркових лотів, українці й просто переказували кошти на адресу доброчинного фонду. "Це найприємніша подія, що ми цим проектом об’єднали українське суспільство. Люди перераховують 20, 50, 100. Ось народний депутат Олександр Шевченко перерахував 100 тисяч гривень на зарплати вчителям", - розповіла керівник благодійного фонду "Ти не один" Власта Шовковська.

Загалом за час проведення аукціону вдалося зібрати понад 550 тисяч гривень. Попри офіційно оголошений фініш, українці продовжують перераховувати кошти, а це означає, що школі в "Охматдиті" бути і вже 1 вересня вона прийме учнів.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції