Цими днями можна спостерігати перший зорепад нового року: астрологи ж радять діяти

Дата публікації
Перегляди
1728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Цими днями можна спостерігати перший зорепад нового року: астрологи ж радять діяти

Всі починання будуть успішними.

Перший зорепад нового року почався цими днями, однак українцям помилуватися космічним явищем поки що заважає хмарна погода. Та науковці радять не засмучуватися.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Те, що ми називаємо зорепадом, насправді метеорний потік Квадрантиди. Його можна спостерігати щороку, але нині  насолодитись явищем сповна українцям не дає погода.

А шкода, жалкує науковиця Ірина Верлюк. Мовляв, цей метеорний потік за ясної погоди досить рясний та видовищний. І хоч триватиме до 12 січня, але пік припав саме на ніч проти 4 січня. «Це доволі потужний зорепад. 100 метеорів за годину - це досить багато. Тому що для середнього метеорного потоку це може бути 20 метеорів/год-30 метеорів/год», - каже науковиця.

Наступний зорепад буде в квітні. Ірина сподівається, на заваді милуванням хмари навесні знову не стануть. А от астрологи радять не лише вдивлятися в небо, а й - діяти. Мовляв, сьогоднішній та завтрашній день місячного календаря  будуть для нас надсприятливими. «В ці дні можна починати бізнес, реєструвати нові підприємства, купувати нерухомість, автомобілі, предмети розкоші», - каже  астролог.

А всі розпочаті справи, запевняють астрологи, обов'язково приведуть до успіху.

Кореспондентка Олена Лоскун.

Цими днями триває перший зорепад нового року

Цими днями триває перший зорепад нового року
Наступна публікація