"Цинічне нехтування правом". МЗС направив РФ ноту протесту через візит до Криму голови Держдуми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Жодні вояжі російських посадовців до Криму не змінять закріплений у Конституції України статус півострова", - стверджують українські дипломати.

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із черговим неузгодженим з Україною візитом 24 травня голови Державної думи РФ В'ячеслава Володіна до анексованого Криму.

Про це йдеться в заяві МЗС.

Україна продовжує вважати цю, як усі попередні поїздки російських посадовців до Криму, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також цинічним і демонстративним нехтуванням Кремлем загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права.

МЗС України вчергове заявляє, що "жодні вояжі російських посадовців до Криму не змінять закріплений у Конституції України та міжнародно-визнаний статус Автономної Республіки Крим і м. Севастополь як частини території України".

У зв’язку з черговим міжнародно-протиправним діянням російської сторони до МЗС РФ надіслано ноту протесту.

Нагадаємо, раніше у березні МЗС України висловило рішучий протест через черговий неузгоджений із Україною візит російського президента Володимира Путіна до окупованої Російською Федерацією території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також передало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству. 

ВідеоМЗС засудило акт насильства учасників акції "Безсмертний полк" над українцями

Марш так званого "Безсмертного полку" організовували за підтримки посольства Росії в Португалії. Українська спільнота влаштувала альтернативний захід з плакатами та гаслами, що засуджують Сталінський режим. Проросійських активістів розлютила така позиція. Плакати повиривали, встигли розбити телефон українки, потрощити авто та побити бейсбольною битою учасника антисталінської ходи.  

МЗС засудило акт насильства учасників акції "Безсмертний полк" над українцями

Залиште свій коментар

Вибір редакції