"Цинічні заяви". МЗС України відповіло на закиди спікера Держдуми РФ про економічне руйнування Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також в МЗС засудили візит російських депутатів до Криму з нагоди річниці анексії півострова.

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з черговим неузгодженим з Україною візитом делегації Державної думи РФ на чолі з її головою В'ячеславом Володіним, а також деяких членів російського уряду, що розпочався 15 березня до анексованого Криму.

Про це йдеться в заяві МЗС.

"Україна розглядає цей та інші подібні "візити" керівництва Російської Федерації як подальші кроки з легітимізації спроби незаконної анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а зроблені російськими посадовцями заяви - цинічними та відверто провокаційними", - наголошують дипломати.

Саме руйнівна та безвідповідальна політика російської окупаційної влади протягом п’яти років окупації призвела до істотного загострення економічних, соціальних, гуманітарних і екологічних проблем на півострові, додають у відомстві.

МЗС заявляє, що вся відповідальність за ці та інші міжнародно-протиправні діяння покладається на Росію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права. 

Міністерству закордонних справ Російської Федерації направлено ноту протесту.

Нагадаємо, голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін у п'ятницю, 15 березня, заявив, що Україна має відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито протягом 25 років зазнав півострів від "руйнівної політики".

Як повідомлялося, напередодні МЗС рішуче засудило візит делегації французьких депутатів до Криму з нагоди річниці анексії Росією півострова.

Також до п'ятиріччя анексії до Криму зібрався і президент РФ Володимир Путін.

ВідеоКонгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Відповідний проект закону ухвалили у палаті представників Конгресу США. Документ вперше декларує невизнання влади Кремля над українським півостровом як основну політику Вашингтона. І не лише територіально, а й у повітряному та водному просторі. У законі зазначено - усім федеральним департаментам та агентствам США забороняється  здійснювати будь-які дії та надавати підтримку, яка може суперечити політиці США стосовно Криму.  

Конгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції